2737
2739
عنوان

از دست شوهرم دارم دق میکنم

465 بازدید | 24 پست

شوهرم قبل از ازدواج دوست دختر زیاد داشت واکثرشون با خواهرش دوست بودن بعداز ازدواج با همه کات کرد چندوقت متوجه شدم دختر دایی یکی از دوست دخترای قبلیش هنوز باخواهر شوهرم در ارتباط هست وجز فالورای شوهرم هست شب تولد شوهرم این خانم عکس شوهرم استوری کرده بود من بهش دایرکت دادم که شما حق نداری عکس شوهرم استوری کنی این خانم رفته به خواهرشوهرم گفته خواهرشوهرم اومده به شوهرم گفته شوهرم کل می شاکی بود وبحثمون شد شوهرم به هیچ وجه حاضر نیست این خانم بلاک کنه

با احترام 

شوهر کرم داره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

به همسرت بگو اگ یهو تولد منم یه پسری عکسمو استوری کرد ناراحت نشیا 

بلاکشم نمیکنم

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

حالا من دوستای خودم و همکارای شوهرم وقتی تولدش میشه عکسش و استوری میکنن اونم صرفا چون میشناسممم کاری ندارم ولی اگه یه خانم غریبه بخواد این کار و کنه و خواهر شوهرم دخالتی تو این ماجرا داشته باشه هم شوهرم هم خواهر شوهرم و جر وا جر میکنم 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

تازه این خانم دختر دایی دوست دختر قبلیش وهمیشه عکس های دوست دخترش میزاره میگه ما ارتباط خانوادگی داریم میگم اگه ارتباط دارید چرا توبه این مدت که من عروستون بودم ندیدم آقا طلبکارانه تلفن تو صورتم قطع کرد

2706