2737
2734
عنوان

بنظرتون من حسودم یا حساس شدم

631 بازدید | 56 پست

هفت سال که ازدواج کردم یکی دوسال اول بچه نمیخواستم تا اینکه رفتیم دکتر ،دکتر چند دوره برام دارو نوشت تا اینکه فهمیدم مشکل از کم تحرکی اسپرم شوهرم هستش دکتر بهمون گفت خوراکی های تقویتی و دارو نوشت البته ناگفته نمونه من یکم تنبلی تخمدان داشتم که با دارو مشکلم برطرف میشد ،حالامن یبار خدا خواست و باردار شدم که نمیدونم چیشد دوبار ازمون گرفتش بعد اون دیگه هرکاری کردیم نشد شوهرم رفتش پیش دکتر ارولوژی که گفتش باید میکرو کنین که ما دو بار انجام دادیم که هر دوبار منفی شد😢الانم از لحاظ روحی خیلی  داغونم با خبری که امشب شنیدم یه عالمه غصه خوردم ،هستین بقیشم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امشب دختر همسایمون خاستگار اومد براش با این که ۷ سال ازدواج کردم حسودیم شد بهش😔تایپکم زدم😂😂😂

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2728
2740

در این حد که دختره از ونک خونه داره شرکت داره وووو،حالا یکسر خونواده شوهرم ازش تعریف میکنن که آره فلان بهمان از این حرفا ،یبار از پدر سوهرم شنیدم که انگار داشت مسخرم میکرد میگفت که اونم دیپلم گرافیک داره آخه من دیپلم گرافیک دارم

2706