2737
2734
سلام روزتون بخیر میشه لطفا" راهنمایی کنید اگه خدا بخواد یه مدت دیگه یه سری اونورا میایم....می خوام ببینم اونورا مغزه یا جایی هست که روسری های ترک بیارن؟؟؟؟ گفتم نیس اونور جنس اینا زیاد میاد شاید روسری هم بیارن...آخه هر بار اومدیم من فقط لباس دیدم..... اگه آدرس دارید واسه روسری و شال بی زحمت راهنمایی کنید
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
البته من 3 4 ساله نرفتمااا ولی کلا" اونجا یه مقدار ارزون تره...تنوع هم داره....
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره قییمتاش ازینجا مناسب تره....از ترکیهمیارن اگه اشتباه نکنم..... بخصوص واسه دامن خیییلی تنوع داره...انواع مدلای دامن ترک
2731
سلام جنسای آستارو رو قبلا از باکو میاوردن و قیمتاش مناسب بود ولی یه مدت که پول گمرک گرون شد بیشتر جنساشون ایرانی هست الان باید کلی بگردی تا یه جنس خوب پیدا کنی و روسری هم هم تو بازارچه ساحلیش هست هم پاساژای داخل شهر البته از ترک بودنشون خبر ندارم
if u obey all rules , u will lose all funs
2738
اااااااا....گرون شده؟؟ایرانیه؟؟ قبلنا نبود ...جنساش خوب بود.... بازرچه ساحلیییی ما یه جا می رفتیم همش پاساژ پاساژ بود...حالا نمی دونم اینی که میگین بود یا نه
احتمالا همون بازارچه ساحلی رفتید کاملا به صورت پاساژ نیستن خیلی به ساحل نزدیکه پاساژای مدرنش داخل شهره مثل سیدان، ولی عصر و ...... جنسای ترک اونجا هم گرونن البته شاید ارزونتر از تهران باشه
if u obey all rules , u will lose all funs
آخه کلا" یه روز اونجاییم...منم دنبال روسریم...لباس زیاد برام مهم نیس...گفتم شاید ازونور بیارن ارزون باشه....اگه آدرس دقیق از روسری فروشی داری می دی بیزحمت؟؟؟؟
پس فکر کنم همون ساحلی رو رفته بودیم....پاییز رفته بودیم همه لباسا زمستونی بود....همون موقع خیلی چیزا بودن که ازینجا گرونتر بودن...می گفتن واسه کیفیتش ایناس...نمی دونم والا