2733
2739
عنوان

خواهشا بیاید حالم بده

62 بازدید | 4 پست

من هفته ۱۶ باردارین تکرر ادرار شدید دارم طبیعیه؟ دیروز یه دکتر رفتم مردم تا رسیدم خونه چیکار باید بکنم کسی تجربه داره برام تعریف کنید لطفا حالم خیلی بده

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉

من تا خود صبح بیست بار میرم..همش شب و روز جام تو دستشویی.هفته پونزدهم.

بخاطر رشد رحم و فشار به مثانه است

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
من تا خود صبح بیست بار میرم..همش شب و روز جام تو دستشویی.هفته پونزدهم. بخاطر رشد رحم و فشار به مثان ...

وای نمیدونی خیلی هم کمه من چند روز پیش رفته بودم ازمایشگاه ازم رفت گفتم الان همه جا رو بر می داره یه قطره بود:////

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نمیدونی خیلی هم کمه من چند روز پیش رفته بودم ازمایشگاه ازم رفت گفتم الان همه جا رو بر می داره یه ...

خخخخخخ

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728