2737
2734
عنوان

به بچه سه سال به بالا...

141 بازدید | 7 پست

چی میدین؟مکمل و ویتامین اینا منظورمه....

غذا و میان وعده چی میخورن؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

مکمل و مولتی که اصلا 

هرروز چهارمغز به همراه توت خشک

هرروز آبمیوه یا خود میوه مثل سیب موز خیار. هویج که هرروز میخوره

غذاهاش حتما با برنامه ریزی.میگو و ماهی سه روز در هفته

...

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

غذا که غذای خودمون.گاهیم خودش میگه چی میخواد اگه بشه درست میکنم.

میان وعده میوه و مغز و پفیلا و کیکی که خودم درست کنم.هرروز حتما هویج میخوره.تو عذاش سویق میریزم.و پودرجوانه گندم.البته غذای ابکی.غذای فست فودم سعی میکنیم تو خونه درست کنیم که سالم تر باشه.ابمیوه بیرونی اصلا نمیدم.چیزاییم که نمیخوره یه جور گولش میزنم میدم مثلا خرما نمیخوره تو اب خیس میکنم له میکنم میریزم تو لیوان بعنوان ابمیوه میخوره.سه شیره هم همینجور میدم بهش.پسر من دوس داره موقع اشپزی غذارو ناخنک بزنه حتما بهش اجازه میدم اینکارو بکنه

من همین یه دونه ام!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرتون شیر خشک‌ بالای سه سال بگیرم بهش بدم؟

چون هر روز یا هر وعده شیر نداریم خودمون حیلی شیر خور نیستیم اینو میخوام استخوناش قوی بشه خیلی ضریفه و لاغره .۳سال و ۴ماهشه.۱۵کیلوعه

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
بنظرتون شیر خشک‌ بالای سه سال بگیرم بهش بدم؟ چون هر روز یا هر وعده شیر نداریم خودمون حیلی شیر خور ن ...

دختر من سه سال ودو ماهش هستش ۱۳ کیلوونیم هستش ،وزن دخترتون خوبه تواین سن شیر خشک نیازی نیستش بلاخره دوغ یا پنیر یاماست که دارین اونو بهش بده

دختر من سه سال ودو ماهش هستش ۱۳ کیلوونیم هستش ،وزن دخترتون خوبه تواین سن شیر خشک نیازی نیستش بلاخره ...

شیرم هفته ای یکی دو باری میخوره اره ماست و دوغم باشه میخوره

2740