2737
2739
عنوان

نظرتون برام مهمه

1873 بازدید | 21 پست

سلام بچه‌ها

شما اگر بخوایید یه داروی گیاهی یا مکمل از داروخانه تهیه کنید بیشتر تو چه زمینه ای هست؟ خودتون و اطرافیانتون. 

من چندتا پیشنهاد مینویسم اگر غیر از اینا هم هست بگید.

خیلی برام مهمه. ممنون

ارام بخش

خواب

یبوست

سیستم ایمنی

کیست تخمدان

عفونت ادراری

رشد و اشتهای کودک

پوست و مو و ناخن

بهبود باروری

مولتی ویتامین مخصوص خانم ها یا اقایان

تمرکز بچه ها

و ....

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

کیست تخمدان(پلی کیستیکم)

مولتی ویتامین

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیست تخمدان(پلی کیستیکم) مولتی ویتامین

ممنون عزیزم

چیز خاصی هم هست که امتحان کرده باشی و راضی باشی؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
پوست و مو

ممنون عزیزم

پوست و مو و مولتی ویتامین

ممنون عزیزم

2740
ممنون عزیزم چیز خاصی هم هست که امتحان کرده باشی و راضی باشی؟

فعلا که چیز خاصی استفاده نکردم ولی شوهرم ال کارنیتین و کیوتن مصرف کرد عالی بود نتیجه آزمایشش خیلی تغییر کرد

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
زینک پلاس برای پوست و مو خریدم راضیم🌷

ممنون

لطف کردی

زینک پلاس برای پوست و مو خریدم راضیم🌷

ایرانیه؟

دوباره بخوای بخری برات مهمه چی باشه مارکش؟

میدونی این سوالا بخاطر اینه که میخوام تولید کنیم. میخوام ببینم چی بیشتر تو بازار نیازه

فعلا که چیز خاصی استفاده نکردم ولی شوهرم ال کارنیتین و کیوتن مصرف کرد عالی بود نتیجه آزمایشش خیلی تغ ...

چه خوب

ایرانی بودن؟

اگر بخوای دوباره بخری برات مهمه چی باشه مارکش؟

متنوع استفاده میکنم.

چه خوب

میخوام ببینم چه نوع محصولاتی بیشتر طرفدار دارن

خیلی لطف کردی 

برای یبوست روغن کرچک. یا انجیر خیسونده خوبه

آرم بخش و خواب با دمنوش بادرنجبویه اسطوخودوس بهارنارنج. به لیمو 

سیستم ایمنی.  سیاهدانه سیر 🍯 عسل

تمرکز.  مویز۲۱عدد قبل ناشتا  کندر