2733
2739
عنوان

بنظرتون جمع کنم برم؟

97 بازدید | 15 پست

خانوما ممنون میشم خواهرانه راهنمایی کنین چون شرایط روحیم خوب نیس

من و شوهرم ده روز پیش یه بگو و مگوی خیلی ساده کردیم یهو قهر کرد تا جمعه و بعد من رفتم منت کشی و ماچ و بغل. بعد همون شب سر یه چیز بی خود دیگه بحثمون شدید شد و حتی دید بدنم میلرزه و گریه میکنم تمومش نکرد. از جمعه ما قهریم و منم اینجا تنهام و خیلی دلم گرفته. قبلا خودش میومد منت کشی ولی الان اصلا

ما سی ام هرماه خرید میکنیم.الان نه برنج هست نه حبوبات.. منم دو روزه اشپزی نکردم حتی برای کارشم از بیرون انگار غذا می گیره ولی یه کلمه نمیگه بریم خرید. اصلا مرد بدی نبود و با همه ی کمبوداش کنارش بودم ولی الان نمیدونم چه کنم. میگم برم خونه ی پدرم ولی می ترسم روش بازتر شه چون اولین بار که رفتم خیلی ترسید اما چندماه پیش تو یه بحثی خیلی راحت گفت برو

تو دعوا ک حلوا خیرات نمیکنن ولی اگر میخواید طلاق بگیرید برید خونه پدرتون اینجوری ابرو خودتونو شوهرتونو میبرید که هیچ بلکه اجازه دخالتم به بقیه میدید ارزشتونم میاد پایین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دعوا ک حلوا خیرات نمیکنن ولی اگر میخواید طلاق بگیرید برید خونه پدرتون اینجوری ابرو خودتونو شوهرتو ...

اینارو میدونم و برای همینم چند روزه دندون رو جیگر گذاشتم با همه ی بی محلیاش.الان نمیدونم چه تصمیمی بگیرم یا چه رفتاری نشون بدم.. اینکه نمیشه بشینم ببینم زندگیم داره میترکه

ببین مشکلش کجاست از اینا نیس ک سر گوشش بجنبه

تنها مشکلی که داریم خانوادشن. اینکه یک کلاغ چل کلاغ میکنن و همه رو به جون هم میندازن وگرنه ما قبل ازدواج دوست بودیم و همدیگه رو واقعا می خواستیم. این رفتارای بچگانش چندماهه شدت گرفته

2740
بخدا برام آشتی کردن کاری نداره اما اینکه اون یاد گرفته از رو بی منطقی قهر کنه برام عذابه

یکم دیگه تحمل کن ایشالله خودش میاد برا اشتی بعد ک اشتی کردید منطقی حرف بزن باهاش

تنها مشکلی که داریم خانوادشن. اینکه یک کلاغ چل کلاغ میکنن و همه رو به جون هم میندازن وگرنه ما قبل از ...

چقد بد اینجوری گوشی باشه خوب نیس منطقی باهاش حرف بزن چند وقته ازدواج کردین ؟ شوهر من اینجوری بود اوایل الان خیلی بهتر شده تازه هر وقتم قهر میکنه اگ ی ماه هم قهر باشم من اصلا نمیرم سراغش تا بفهمه خودش مقصرهولی غذاش میدم پولم میگیرم ولی باهاش نمیگم بخندم یا رو بدم بهش تا معذرت خواهی کنه

خدایا امیدم تویی .کمکم کن و به دلم ارامش بده 😭😭
چقد بد اینجوری گوشی باشه خوب نیس منطقی باهاش حرف بزن چند وقته ازدواج کردین ؟ شوهر من اینجوری بود اوا ...

یه سال عقد بودیم و دوسال و نیمه ازدواج کردیم. یه سال و نیمم دوست بودیم

اصلا دیگه اون آدم سابق نیس که عین بت می پرستید آدمو. الان خیلی مغرور شده. 

خیلی دیگه کش دادیم و بی خیال نمیشه. بنظرت امروز بی خبر برم خونه پدرم؟ واقعا دارم خفه میشم انقد گریه میکنم

یه سال عقد بودیم و دوسال و نیمه ازدواج کردیم. یه سال و نیمم دوست بودیم اصلا دیگه اون آدم سابق نیس ک ...

ن بنظرم این کارو نکن .اگ بهت خرجی نمیده برو چون میگی نرفته خرید یا مثلا بهت نگفته چیزی احتیاج درای یا ن؟

ن بنظرم این کارو نکن .اگ بهت خرجی نمیده برو چون میگی نرفته خرید یا مثلا بهت نگفته چیزی احتیاج درای ی ...

منم نگفتم. احتمالا همینو بهانه کنه

بهش پیام بدم بگم اگه امروز خرید نکنی میرم؟

منم نگفتم. احتمالا همینو بهانه کنه بهش پیام بدم بگم اگه امروز خرید نکنی میرم؟

خب ن باید بهش بگی هیچی نیس مثلا این لیست و بخر بیار ببین چی میگ اگ نخرید بعد برو خونه پدرت 

2706