2733
2739

دوستان هرکدومتون‌ده تا از آرزوهاتونو بگید

واسه‌همدیگه صلوات بفرستیم برآورده بشن

خودم

خانوادم‌سلامت باشن

به‌عشقم‌برسم

کارپیدا کنم

وکالت‌قبول شم

دوربین عکاسی بخرم

خونه حیاط دارداشته باشم

ماشین بخرم

سنتور بخرم

کلاس موسیقی برم

کلاس زبان‌برم

...

سخت ترین‌روزای زندگیمو میگذرونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

امتحانامو خوب بدم،به شغلی که میخوام برسم،همیشه دوووووور از استرس باشم،خانوادم سلامت باشن و لبشون خندون

ینی میشه یه بار یه نظر بدمو کسی با کاربریم کار نداشته باشه؟😒 تو تاپیکای دعوا و عکس منو تگ نکنید مدیونید😃درحال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم.فقط نفس میکشم🥀💔من قوی ام،اما خسته.من ناراحت نیستم،اما خستم.من عصبی نیستم.ناراحت كنندس وقتي ادمایی كه بهترين بودن برات،الان از همه بدترن...آدما تو چند ثانيه ميتونن بهت ثابت كنن همه حرفاشون دروغ بوده..🙂یه روزی ناراحتیامو میفروشم و باهاشون آرزوهامو میخرم😝من همونی میشم که تو حتی به ذهنتم خطور نمیکنه،همونی که دیگه واسه دیدنش باید وقت گرفت،از همون مغرورای تنها از همونایی که تنهایی رو ب همه چیزش ترجیح میده همونی که بدون کمک و حمایت هیچ کدومتون رشد میکنه🙃💪🏻من یه ادم اهنیم توقع احساسات از من نداشته باش😂یه روز از اینکه چقدر به خودت سخت می گرفتی خنده ات میگیره!من همونیم که هیچ کس درکم نکرد،نمیکنه،قرارم نیس کنه🤐سعی نکن حرفاتو ب من تحمیل کنی.شاید قبلا برام مهم بودی🤔

ازدواج موفق داشته باشم

سلامتی پدرومادرم

عمل بینیم

سال دیگ خونمون جابجاشه

.......

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

اول همه خانوادم شفا پیداکنن و عاقل بشن 

خواهر برادرم خوشبخت بشن 

بعد ۸سال ازدواج خدا همین سال بهم بچه سالم و صالح بده 

شوهرم اخلاقش بهتربشه 

ی باغ خوب بخریم 

ماشینمون بهتربشه 

مهم ترهمش کرونا بره و امام زمان ظهور کنه 

همه معتادها شفابگیرن 

هیچ زنی تو حسرت بچه نمونه 

2706