2737
2734

سلام بچها 

میگم یه سوال

کسی توی سیسمونیش گهواره برقی خریده؟

به درد میخوره؟

من خیلی دوس دارم بخرم ولی نمیدونم کارایی داره یا نه

بیشتریا میگن نه خوب‌نیست

هزینه ی اصافه اس 

اگر پولت زیادی کرده بخر

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوست داشتم بخرم ولی به دو دلیل کنسل کردم اول اینکه خیلییی گرونه بعدش خواهر یکی از دوستام داشت میگفت زیاد استفادش نشد

ما زنده بر آنیم که آرام نگیریم / موجیم که آسودگی ما عدم ماست
2728

ن بابا پول اضافه ..بجاش مای بی بی بخر ذخیره کن 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

اگرم مفید باشه فقط بدرد بچه اول میخوره.در کل ایت وسایل خطری و ریسکی برای بچه دوم خیلی خطرناکه چون یه لحظه آدم حواسش نباشه ممکنه اولی،دومی رو تکون شدید بده با اینجور وسایل یا بره روش.چون قابل پیش بینی نیستن بعضی بچه ها

داشتم تو اینستا میگشتم واسه کالسکه قیمتا رو دیدم مخم سوت کشید 

دقيقًا منم😁من راستش فعلا پشيمون شدم گفتم اگه كرونا ريشه كن شد و تونستم دخترمو پارك ببرم اونوقت ميخرم

فكر كن بين ١١-٢٥تومن چيزايي بود كه پسنديدم بخرم و بمونه رو دستم خيلي ستمه

2738