2737
2734
عنوان

تعبیر خواب میخ

1308 بازدید | 7 پست

سلام خانما من باردارم 

دیشب خواب دیدم که همسرم یه میخ اهنی از دیوار در میاره و میده دست من منم از این چیز خوشحال بودم 

تعبیرش چی میتونه باشه ایا به جنسیت بچه هم ربط داره 

لطفه نیاید مسخره کنید  منم مثل بقیه تعبیر خواب خواستم و سوال کردم همین

تعداد رای : 6
نظرسنجی
دختر
0
0%
پسر
6
100%

همسرت یا خانوادش یه چیزی که مال خودشه و کوتاه نمیومده رو به تو میبخشن ربطی به جنسیت بچه نداره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
همسرت یا خانوادش یه چیزی که مال خودشه و کوتاه نمیومده رو به تو میبخشن ربطی به جنسیت بچه نداره

اخه تو نت نوشته میخ اهنی یعنی فرزند 

حالا من میخواستم بدونم که گویای جنسیته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن ابزارآلاتی مث پیشگوشتی آچار باهمین میخ اگ درست گفته باشم رو زن حامله ببینه ینی بچش پسره

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2728
اخه تو نت نوشته میخ اهنی یعنی فرزند   حالا من میخواستم بدونم که گویای جنسیته؟

قدیم وقتی کسی خونه ای رو غصب میکرد صاحب خونه یه میخ اونجا میذاشت و مالکیت میخ رو به صاحب جدید نمیداد تا زمانی که راضی میشد و حلال میکرد میخ رو از دیوار درمیاورد داستانش طولانیه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738