2737
2739
عنوان

چکار کنم شوهرم ازم متنفر بشه بره

902 بازدید | 12 پست

بچها خیلی دارم اذیت میشم دیگه دوسش ندارم اصلا وضع مالیش خوبه آدمه بدی نیست ولی همش سرکاره خونم هست خوابه تو پنج سال یادم نیست باهم فیلم دیده باشیم یا بگیم بخندیم حرف زدنمون اونم من برم پیشش ده دقیقه اس بعد میخوابه از لحاظ مالی تامینم میکنه و از نظر ظاهری من حیلی از اون سر هستم نمیدونم چکار کنم دوست دارم ولم کنه بهم خیانت کنه تموم بشه من جراتشو ندارم میترسم دلش بشکنه

چی بگم والا

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم مشکل شما کمبود محبت از طرف همسرته

نه تنفر، برو مشاور زندگیتو بیخود خراب نکن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

حرف دلت رو بهش بزن

بهتر از اینکه عذاب بکشی

اگرم میتونی سعی کن دوسش داشته باشی

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...

خیلی ادم عجیبی هستی ها

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
2740

به نظرت به جای فکر کردن به خراب شدن زندگیت باید به فکر یه مشاور باشی

بابایکم بیشتر براهم وقت بزاریم 

دقیقا زندگیه منم شبیه زندگیه تو بود دقیقا همش میگفتم خیانت کنه کاش ولم کنه

ولی الان عاشق زندگیم و همسرم هستم

یبوستی 🐴 است...😓😭😬😬

خب بهش بگو وقت بیشتری باهات باشه 

باور کن مردی که دوستت داره و خیانت نمیکنه وبرا آسایش و رفاه بیشتر تو تلاش میکنه به درد زندگی میخوره یه نگاه به تاپیک بقیه بنداز تو سایت خیانت چقدر زیاده

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...