2737
2739
عنوان

شپش شپشششش

182 بازدید | 15 پست

بچه ها سلام یه بنده خدایی دوتا دختر نااااز داره خیلیم تمیزه ولی نمیدونم چطور دختراش شپش گرفتن  میگه نمیدونم چیکار کنم دلشم نمیاد ماشینشون کنه از من کمک خواسته منم اصلا راه حلی به ذهنم نرسید شما پیشنهادی دارید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از داروخونه داروی ضد شپش بگیره،،، شامپو هم هست یه موادی هست عطاری ها دارن نمیدونم چیه اسمش ولی با سرکه قاطی میکنن میزنن ب مو شپش ها کشته میشن ولی سرشون خیلی میسوزه

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2740

زنداداش منم خیلی تمیزه ومدام بچه هاشو میبره حموم اما رو سردخترش شپش افتاد میگف از خواهرزادش افتاده شامپوشو گرفت موهاشو کوتاه کرد ی شونه ی مخصوصم داره ک شپشارو میاره بیرون الان تمیز شده

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

عزیزم ما پارسال مبتلا شدیم به سرعت از بین رفتن 

یک هفته ای

خودم موهامو کوتاه و رنگ کردم

دخترمم سرشو با سس مایونز و اب اسپند و شامپو و شونه مخصوص تمیز کردم و روغن بادوم زدم چند شب 

تمام فرشا ملحفه ها اسباب بازیها رو بالشتی ها بالشتهارو شستم و تخت و کمدهارو سم زدم

من به شدت وسواس دارم ولی مهمون اومد خونم بچه اشو تو تخت دخترم خابوند بعد متوجه شدم بچش شپش داشته مارو هم مبتلا کرده بود 

عذابی بود ولی راحت شدیم ازش

اینارو استفاده کنی عالیه روغن زیتون_شامپو پاراسیدوز_سرکه_شونه ی دخترونه ریز_سس 

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
2706