2737
2739
عنوان

سوتغذیه. مامانا بیاید یه لحظه

110 بازدید | 12 پست

سلام پسرم 16 ماهشه. تا 12 ماهگی اشتهاش عااااالی بود از 12 ماهگی یهو بی اشتها شد. الانم حدود دو ماهه که ناهار و شام فقطططط سیب زمینی میخوره. عاشق اینه که سیب زمینی های داخل خورشت یا سیب زمینی آبپز رو با دست برداره بخوره. هویج و اینجور چیزام نه. فقططط سیب زمینی. نگرانم میترسم همینطوری بدغذا بمونه و دچار سوتغذیه بشه. چیکار کنم به نظرتون؟ 😩 قطره آهن و مولتی هم مرتب میخوره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرلاک بده فرنی شیربرنج نمیشه همش سیب زمینی بخوره بچها ذائقشون متغیره ولی سعی کن همه چی خورش کنی

فرنی و حریره و اینجور چیزا قبل از یکسالگی خیلی دوست داشت الان اصلا نمیخوره

خوب سیب زمینی ک خوبه چاق میکنه ولی ببین چی دوست داره چندنوع غذا براش امتحان کن باتزیین شاید دوس داشت

مثلا چی که مث فینگرفود بتونه خودش بخوره و نرم باشه؟ چون دندون زیاد نداره

شربت زینکوویت بهش بده عالیه اشتهاش باز میشه تقویتی ام هست

سانستول و چند مدل تقویتی دیگه که زینک داشتن امتحان کردم فایده نداشت.هنوزم هر روز بهش مولتی ویتامین میدم

2740

سرلاک طعمهای مختلفش بگیر امتحان کن من توی سرلاک و فرنی موز رنده میکردم یا بیسکوییت له میکردم توش پودر نبات میریختم بهش میدادم یا یه ذره کاکائو بهش میزدم رنگش عوض میشد باید همه چیو امتحان کنی 

سانستول و چند مدل تقویتی دیگه که زینک داشتن امتحان کردم فایده نداشت.هنوزم هر روز بهش مولتی ویتامین م ...

این زینکوویت مخصوص بچهاست من ۲سال به بچم میدادم اشتهاش عالی بود تپلم شده بود 

سلام عزیزم ببخشید دیدم شیرازی هستین و دو سال پیش دنبال دکتر خوب تو شیراز بودین واسه بارداری میخواستم ببینم پیش کدوم دکتر رفتین که باردار شدین ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام عزیزم.تو یکی از تاپیکات دیدم در مورد شیر سوپرامیل پرسیده بودی 

خریدی برای بچتون؟ رو وزنش تاثیری داشت؟حساسیت و اینا که نشون نداد؟

تقدیر بی تقصیر نیست......