2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برعکس من وقتی میبینم کسی خوشحاله یا تفریحی چیزی میکنه غم وغصم یادم میره 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

دارن همه دارن

فقط تو نميدوني

الان بقيه فك ميكنن من خوشبختم خب!

دوتا مثال ميزنم

رشته خوب  خواستگار خوب 

ولي رشتم موررد علاقم نيس!!! دار عذاب ميكشم

خواستگارم افتضاحههههه در حالي ك همه ميگن خوبه

بعد از دور ميبينن ميگن خوشبحالش خوشبحاه بابا!!!

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2740

همه مشکلات دارن 

دیده نمیشه

همون قضیه باطن زندگی خودت و ظاهر زندگیه دیگرانه

الان منو شوهرم دعوایی بودیما

خونه مامانش چند شب پیش رفتیم یه سر

جلو مامانش و خونوادش میاد پشت من بالشت میذاره میوه پوست میگیره

الان بقیه میگن ما چه گل و بلبلیم

خبر ندارن دیشب داشتیم همو میکشتیم تو خونمون  

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

دل بی غم دراین دنیا نباشد .....

شمافقط مشکلت اینه ی کم حسودی ....زندگی میگذره ی روز ک شمامسکلاتت کمه مطمئنن از دور یکی میبینه و میگه چطور اینا مشکل ندارن دریغ از اینکه تو روزهای سختتو پشت سر گذاشتی .... هیچوقت از روی ظاهر قضاوت نکن 

اره من دقیقا عین توام استاتر فک میکنم بقیه از من خوشبختر و خوشحاترند یا حتی بهترندمخصوصا فامیلای اطرافم با این ک پولدارم نیستند😢

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞

اخه مشکلات بقیه میاد و میره یه سال دو سال بلاخره تموم میشه برای من نه تنها تموم نمیشه بعد 20 سال حتی مشکلات دیگه ای هم هی بهش اضافه میشه
دلم برای مادرم میسوزه هیچی از این دنیا خوشی ندید