2737
2734

به چه بدبختی مامانم راضی شد چند ساعت بیاد بیمارستان پیشم برای زایمان 

اینکه چند روز بعد از زایمانم گفتن می‌خوایم خونه تکونی کنیم تو اوج زمستون و منو راهی خونه خودم کردن 

جهاز نو بهم ندادن و هر چی تو خونشون به درد نمی‌خورد و قبلا استفاده کرده بودن بهم دادن 

سیسمونی که اصلا 

بداخلاقی ها 

،بی احترامی ها 

ولی نمی‌دونم چرا بازم من هواشون رو دارم 

خدایا مراقب عزیزانم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کاملا درکت میکنم خونواده ای ک رو مخ باشن نباشن بهتره منم دو سه روزه با مامانم اینا قهرم گرچه من سر این چیزایی ک تو گفتی نیس سر اینه ک زیادی تو کارم دخالت میکنن فک میکنن عقل کلن دیگ خسته شدم ع دستشون کاش میشد فرار کنم برم یجا ک قیافشونو نبینم

دقیقا حس من....ت عروسیم.چکارا کردن....سر زایمانام...بخدا از مادرشوهر خاهرشوهر بدتر بودن مامان و خاهرام...باز من هی دورشون میچرخیدم...دیگه سریه جریانی فهمیدم باید یه مدت ولشون کنم   و کردم...خیلی حس سبکباری دارم الان

2740

اینکه یه بار حتی یه بسته شیرینی نیاوردن برام جلو شوهرم سربلندم کنن 

اینکه هر بار میرم خونشون باید خودم همه چی ببرم و بعدا شوهرم بهم سرکوفت بزنه

یادمه پارسال یلدا باردار بودم 

وسیله های شب یلدا که خریده بودن رو قایم کردن تا من برم خونمون 

بعد که رفتم در یخچال رو باز کردم دیدم همه چی خریدن منتظرن منو شوهرم بریم خونه که اونا یلدا بگیرن 

وقتی متوجه شدن من یخچال رو دیدم 

بعدش بهم زنگ زدن که بیا خونه تو هم بخور 

که کلا من نرفتم دیگه 

خدایا مراقب عزیزانم باش
اینکه یه بار حتی یه بسته شیرینی نیاوردن برام جلو شوهرم سربلندم کنن  اینکه هر بار میرم خونشون ب ...

واا چه مسخره به نظرم قیدشونو کلن بزن اینا واس تو خانواده نمیشن 

هی دنیا یکم تندتر برو ببینیم تش چی میشه

دقیقا برعکس میشه عزیزم جواب خوبی بدی و جواب بدی خوبی میشه متاسفانه....سعی کن متکی نباشی و مهرطلب....سخته اما شدنیه...روابط تو گسترش بده سرگرم باش تا کمتر نیاز داشته باشی به رفت و آمد....امان از وقتی خانواده آدم و نادیده میگیره خیلی بغرنج و آزار دهنده است درک میکنم دقیقا ، اما همین که آگاهی به رفتارشون باید باعث بشه قوی باشی و پله پله وابستگی تو کم کنی و احترام و عزت برای خودت بخری گلم ، میشه اگر صبور باشی و رو خودت کار کنی ....

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
اینکه یه بار حتی یه بسته شیرینی نیاوردن برام جلو شوهرم سربلندم کنن  اینکه هر بار میرم خونشون ب ...

خاهر من.میرم.خونش جلو منو شوهرم.عدس میذاره دخترجاریش میره خونش پلو خورش...حالا شوهرمن غریبه اس اینقدر خجالت میکشم

بخدا من هر ماه که حقوق میگیرم 

براشون پول میفرستم 

با اینکه وضع مالی بدی ندارن

وقتی میان خونم حتی نمیذارم دست به سیاه و سفید بزنن 

ولی اونا منو فقط برا منفعت یا پول می‌خوان 

خدایا مراقب عزیزانم باش
2706