2737
2734

تو تاپیکهای قبلیم هم گفتن بابام اینا میخوان خونه بخرن ولی پول کم دارن هیچکس راضی نیس بهشون وام ۲۰۰ میلیونی بده. ما حاضریم سندمسکونی خونه عموم که توشهره جلفاس و۹۰۰ میلیون ارزش داره رو ضمانت بدیم وچک وسفته هم بدیم.ولی هیچکس تو تبریز و جلفا این وام رو نمیده.تو این شب عزیز بابام چشاش اشکی شد. لعنت به فقر😪🥺😔🙍‍♀️

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم چی بگم ولی عزیزدلم انشالله که جور میشه توکلتون به خدا باشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2738
خوب چرا همون خونه رو نمیفروشین 

خونه عموشو بفروشن؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
هرکی این تاپیکو میخونه واسه دل بابام وخونه دارشدنشون و جور شدن وام صلوات بفرسته😔

عزیزم آیت الکرسی خوندم و صلوات فرستادم. ان شاءالله درست میشه. توکل به خدا💝

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
هرکی این تاپیکو میخونه واسه دل بابام وخونه دارشدنشون و جور شدن وام صلوات بفرسته😔

همزاد قشنگم بانک رسالت یه شرایط خوب داره برا وام

پرسیدی ازونجا؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
همزاد قشنگم بانک رسالت یه شرایط خوب داره برا وام پرسیدی ازونجا؟

توجلفا همه بانکها رو گشتن گلم نمیدن که نمیدن. وام آزاد هم آگهی دادیم هیچکس جواب نداد😔

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2706