2733
2739
عنوان

دیشب با خواهرم دعوام شد...

1553 بازدید | 17 پست
سلام بچه ها...لطفا راهنماییم کنید...شوهرم با داداشم رفتن عروسی یکی از دوستاشون تهران منم تو این چند روز نیرم خونه مامانم سر میزنم...دیشب نشسته بودیم با خواهرم تو اتاق گفت که شوهر فلانی ای طوریه اون طوریه....منم گفتم به ما ربطی نداره اون یکی من دو تا دعوامون شد..به نظرتون حسودیش میشه...آخه6 سال ازم بزرگتره و مجردم هست
به خدا نمیخوام از خودم و شوهرم تعریف کنم ولی اینقدر بهش محبت میکنم تا کمبودی رو احساس نکنه...مثلا براش لباس...مانت...کیف...کفش...حتی لباس زیر هم براش میخرم....شوشوم صداش در نمیاد....تازگیا هم خانم میخواد بره دانشگاه خرج دانشگاش هم میخوام بدم....بعد شوهرای مردمو با من مقایسه میکنه در صورتی که خداییش شوشوی من بهتر از اوناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان ریحانه بهم میگه ببین مژگان (دختر داییم) مسافرت نمیره همش سر خونه زندگیشه...حالا ببین بچه هاش به کجا میرسن....بهش میگم خب من بچه ندارم میگه اگه بچه هم بیاری هیچی نمیشن چون تو داءم مسافرت میرید...یه حرفایی میزنه که حرصمو در میاره
مامان ریحانه بهم میگه ببین مژگان (دختر داییم) مسافرت نمیره همش سر خونه زندگیشه...حالا ببین بچه هاش به کجا میرسن....بهش میگم خب من بچه ندارم میگه اگه بچه هم بیاری هیچی نمیشن چون تو داءم مسافرت میرید...یه حرفایی میزنه که حرصمو در میاره
2740
عزیزم خودتو بگذار جای اون خب دچار کمبود شده هر بار کاملا دوستانه و خیلی نامحسوس :) بحثو عوض کن بجای خرج کردن ازش تعریف کن باهاش منطقی صحبت کن....خیلی اوقات طزف بخاطر همون خرجی گرفتن احسس حقارت میکنه و پایین دستی
دوست من هم از این اخلاقا داره ولی نمیشه رابطه ام رو بهم بزنم

این دوسته من مجبورم تحملش کنم اما در مورد خواهرت چون بزرگتره باهاش حرف بزن بگو درسته بی قصد و بدون منظور حرف میزنی ولی این حرف زدنت منو نااراحت میکنه

در ضمن حتی برای عزیزترین کسی که میشناسی هم همینجوری پول خرج نکن جدی میگم بزار همیشه ازت یه حسابی ببرن ...خیلی ببخشید فکر نکنند از سادگیته بدونند که واقعا مهربونی و دوسشون داری اونموقع اس که دیگه قدر محبتت رو بهتر میدونن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
من بهش گفتم دیشب که من وظیفه ای ندارم که برات کتاب بخرم یا خرج دانشگاتو بدم....از دیشب اومدم خونه خودم تلفن که زدم به مامانم سر و سنگین با خواهرم صحبت کردم،،، خیلی حرفاش روم تاثیر میذاره..بهش گفتم همون مژگانی که طرفداریشو میگیری وقتی یه چیز تک تومنی برا خواهراش میخره پوللو ازشون میگیره
2706