2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من لمینت کردم این اولشه خوب میشه نترس

لمینت فرقش،با کامپوزیت چیه

کدوم بهتره

هزینهاشون چنده

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
من کامپوزیت کردم ولی خیلی خوب شده

وای خوشبحالت من اصلا اونچیزی ک میخواستم نشده دندونامو ردیف نکرده یکی کوچیک یکی بزرگتر کجو وج فقط از دیشب میخوام گریه کنم بهش گفتم ک سر دندونام تیزه یکی صافه گفت امروز باز بیا بیشتر پولیش کنم ولی کوچیکو بزرگیشو ک نمیتونه کاری کنه که

لمینت فرقش،با کامپوزیت چیه کدوم بهتره هزینهاشون چنده

نمیدونم اصلا کامپوزیت چیه ولی من لمینت کردم عالیه 

قبلنا وقتی رژ قرمز جیغ میزدم خنده هامو دوس نداشتم الان که دندونام برق میزنن خیلی اعتماد به نفسم بالا رفته

بخند! کہ ماه رقیب میخواد.(من مجردم تیکر رسیدن به اهداف جدیدمه)
۸تا۸ملیون

یعنی ۶۴ تومن؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)