2737
2734
عنوان

کی دندوناشو کامپوزیت کرده؟چرا دندونای من اینقد بد شد پس

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 29 پست
ردیف نیست باید به دکتر بگو ولی بزرگیو جلو اومدن برات عادی میشه

اخه برام مهم بود ک جلو نیا دندونای خودم یکم جلو بودن برا همین رفته بودم به دکتر همون اول گفتم ک برا اینکه خطای دزد ایجاد بشه اومدم گفت تاحدی درست میشه ولی باید تراش بدم گفتم بده ولی وقتی پاشدم تو اینه دیدم خیلی دپرس شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم اصلا کامپوزیت چیه ولی من لمینت کردم عالیه  قبلنا وقتی رژ قرمز جیغ میزدم خنده هامو دوس ...

هزینه لمینت چنده

منم دندونام خرابن .سالمن ها.ولی فاصله دارن جلویی هام.کوچیک بزرگن .خوب نیستن.میخاستم برم دنبالش .گفتن هزینش زیاده نرفتم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
یعنی ۶۴ تومن؟

من واسه لمینت چون سه ماه پیش انجام دادم واسه هر دندون از من دوازده گرفت من دو ردیف دندونامو کردم 

ولی همشو لازم نیست کنی اون اخریا اصن دیده نمیشن

بخند! کہ ماه رقیب میخواد.(من مجردم تیکر رسیدن به اهداف جدیدمه)
2731
هزینه لمینت چنده منم دندونام خرابن .سالمن ها.ولی فاصله دارن جلویی هام.کوچیک بزرگن .خوب نیستن.میخاست ...

بستگی داره کدوم شهری 

دکتره معروفه یانه

چ وسایلی انتخاب کرده 

کم و زیاد داره

2740
من واسه لمینت چون سه ماه پیش انجام دادم واسه هر دندون از من دوازده گرفت من دو ردیف دندونامو کردم&nbs ...

اره من جلویی هام فقط درست شن.نمیتونن بخندم زشتن.اعتماد بنفسمو گرفته

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
اخه قربونت برم پف چی میخوابه؟دندونم مگه پف میکنه

نه بابا 

میگم یه سری مواد تو لثه هات تزریق شده که باعث شده جلوش بد بشه اونا که تاتیرشون رفت دندونات خوش فرم میشن

البته من که اونجا نیستم ببینم شاید واقعا دکتره خرابکاری کرده هااا 

ولی کمه درصدش 

اگه دیدی بعد سه چهار روز خوب نشد برو شکایت کن

نه عشقم هر دندونی۱ملیون و ۸تا انجام دادم ۸تای بالا

عزیزم الان بگو کامپوزیت و لمینت فرقش،چیه اگه میدونی .مثلا من دندونام سالمن ولی ظاهری خرابن باید چه کنم

میخوام عکس دندونمو بذارم ولی بلد نیستم

باید تو سایت اپلود دات ای ار بزاری .بعد اینجا لینکشو کپی کنی

2706