2752
2734

عزیزدلم الهی بمیرم درجریان تاپیکاتون هستم.

جای الا جون تو بغل حضرت زینب امن و امانه منتظرباش تا امانتیتو بهت برگردونه و مطمئن باش جای آلا اون بالا خیلی بهتر از این دنیاست😔خدابهت صبربده

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
قربونت برم عزیزم .الهی ب حق امام زمان خدای آلا ی فرشته ی دیگه بهت بده عزیزم .خدا پیشته گلم. الا الان ...

اون ماه های اول حال دلم خیلی بهتر بود چون داغ بودم میگفتم راحت شد...الان انگار تازه عزادار شدم

سلام گلم خوبین؟نه هرچی میخوایم بریم آزمایش بدیم دل و دماغش نمیاد...

خدا صبرتون بده ولی اگه بچه دار بشین تو روحیه خودتون خونواده تون موثره

خدایا...... آروزهام خاطره شن .....مگه خدا نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را..... پس کو پس چرا اجابت نمیکنه.....خدایا مصلحتمو با خواستم یکی کن مرسی❤
2731

ایشالله خدا یه دختر سالم و سلامت بهتون بده هر چه زودتر

خدایا...... آروزهام خاطره شن .....مگه خدا نگفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را..... پس کو پس چرا اجابت نمیکنه.....خدایا مصلحتمو با خواستم یکی کن مرسی❤
نه برو تو جمع اینجوری گوش گیر میشی ،میدونم سختها ولی به خاطر دخترتم برو ،بزار دخترت ببینه مامانش چه ...

نه اتفاقا میدونم شعار نیست..چند وقت پیش پدر دوستم فوت کرد همینارو‌میگفتم بهش...منم دیگه واقن روم نمیشه جلو کسی ناراحتی کنم...میگم میخندم ولی ازاین خنده هام قلبم اذیت میشه واقعا

اون ماه های اول حال دلم خیلی بهتر بود چون داغ بودم میگفتم راحت شد...الان انگار تازه عزادار شدم

ن عزیزم نمیخوام ناراحت بشی ولی یاد عذابایی ک خود الا میکشید بیفت بگو خدا رو شکر دخترم دردش تموم شد.گلم شاید اگه میموند باز میرفت بارها زیر دست دکترا و سوزن و...

اصلا یجوری شدم حتی دلم نمیخواد برم سر خاکش...فقط دوس دارم خونه باشم...ب زور میگن بیا فلان جا بیا بهم ...

نه برو بزار از این حال هوا بیای بیرون مثل اول قوی شو تا دخترت بهت افتخار کنه بگه چه مامان قوی دارم ،میدونم تا اخر عمرت این غمت گوشه قلبت هست ولی تو بخاطر دخترت شاد باش ،کم کم برو بیرون

ن عزیزم نمیخوام ناراحت بشی ولی یاد عذابایی ک خود الا میکشید بیفت بگو خدا رو شکر دخترم دردش تموم شد.گ ...

درسته...مخصوصا کرونا ک اومد گفتم خوب شد رفت و عذاب کرونا رو ندید... گرچه دکترا بعدنا گفتن اون آنفولانزا نبوده و همون کرونا بوده فقط اونموقه تشخیص نداده بودن...هم من گرفته بودم هم دخترم

2706