2733
2734

اخ من تو تاپیکت بودم سال نودو هشت:)

هرچقدر سعی کردم گریه نکنم دیدم اشکام داره میریزه با این تاپیکت

نمیدونم چی بگم برای ارامش دلتون

ان شاالله خدا بهتون صبر و ارامش از جنس خودش بده

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
2731

عزیزم حالت چطوره؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

خدا به دلت صبر بده قلبم فشرده شد😔😭 خدا هیچ پدرومادری رو با فرزند امتحان نکنه خیلی سخته داغ بچه خیلی سخته

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
اون ماه های اول حال دلم خیلی بهتر بود چون داغ بودم میگفتم راحت شد...الان انگار تازه عزادار شدم

همین الان ازاینکه نیلانمیخابیدیه عالمه سربچه یک ساله نق زدم بخاب دیگه همه خابیدن فردامیخان برن سرکاراینقدنق زدم ک بابغض رفت بغل مامانموخوابیدچشمم افتادب تاپیکتوبغضم شکست واینقدگریه کردم ک دارم میترکم فقط بخاطراینکه یه لحظه خودموگذاشتم جای توتوخیلی قوی هستی ک تحمل کردی شایداگه میموندزندگیش درآینده بادردومریضی بوداگه ی روزی بهم نشونت بدن دستتومیبوسم بخاطرزجری ک کشیدی خدابه دلت آرامش بده ازخدامیخام دردتوکم کنه که فراموش کنی ی روزی چقدغصه خوردی دلم ب درداومدامیدوارم تاپیک بعدیت درموردسونوتعیین جنسیت باشه وی دل خوش

سلام عزیزم چرا نیستی

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.