2733
2734
عنوان

شوهرم با بچه مخالفه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 51 پست
اووووف چ شوووددددد عشقو حالتو کن پس

وای اره به خدا 

کی حوصله داره واسه یه عنتر کلفتی کنه(بلانسبت شما و بقیه اعضای محترم این تاپیک اخه من خودم مامانم با وجود اینکه شاغلن همش تو خونه هم واسه بابام کار میکنن البته شاید همه خانوما اینکارو بکننا ولی خب دلم واسه مامانیم خیلی میسوخت کوچیکیا خیلی خسته میشدن)

بخند! کہ ماه رقیب میخواد.(من مجردم تیکر رسیدن به اهداف جدیدمه)
باریکلابهت که خونه داری پسپسولش ولش کن گلم بیخیال حرف مردم وشوهر.منوپدرم ذله کرده بودمنت یه نونشومیذ ...

وای اینو نگو که منم تو همون اولین پستی که گذاشتی عاشق عقل و شعورت شدم افرین که دیگه میخوای واسه خودت زندگی کنی 

اصلا قابل مقایسه با این زنایی که فقط دارن واسه شوهرشون میدون نیستی 

ماشالا بسیار عاقل و باشعور 

اصلا چرایی زندگی رو درک کردییی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل از ازدواج در مورد این مسئله باید توافق میکردید

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
وای اینو نگو که منم تو همون اولین پستی که گذاشتی عاشق عقل و شعورت شدم افرین که دیگه میخوای واسه خودت ...

فدات شم ابجی منم عاشقت شدم😍توهم دخترفهمیده ای هستی ایشالاهمیشه سلامت وشادباشی 😍💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
باریکلابهت که خونه داری پس ولش ولش کن گلم بیخیال حرف مردم وشوهر.منوپدرم ذله کرده بودمنت یه نونشومیذا ...

اوففف منم بابام همینطور بود

به یه زور و یواشکی و خیلی سوسکی طور خونه رو خریدم

بعدم گفتتم من دیگه هیجده سالم گذشته اختیارم مال خودمه

اوففف منم بابام همینطور بود به یه زور و یواشکی و خیلی سوسکی طور خونه رو خریدم بعدم گفتتم من دیگه ه ...

خیلی بااراده بودی ماشالابهت ابجی پدرم دراومده بودببخش هانواربهداشتی میذاشتم مشنباسیاه بازمیکردببینه چی انداختم سطل اشغال بررسی میکردحموم میرفتم میگفت هرروزنروپول اب میادهفته ای بسه😒شده بودم کلفت فامیلاش که میومدن پزشوهرشونوبهم میدادن باترحم بهم نگاه میکردن الان دیدن ازاونازدم جلواسمم نمیارن خوب شناختم ادمای دوروی اطرافمو

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔