2752
2734
عنوان

شوهرم با بچه مخالفه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 51 پست
اگه خودت نمیخوای به هیچ وجه زیر بار نرو تو میخوای نه ماه بارداری بکشی و درد و بعد چاقی و اینا اون فق ...

اصن گیرم بخدا

باید هی قرص جلوگیری بخورم

بچه ک دردسرش با منه کلا

ولی تهش واسه اونه

اره بابامیخام چیکا مادرخدابیامرزم 4تابچه داشت یکیش نگهش نداشت من خودم تروخشکش کردم بیچاره داغون شده ...

خوب  کاری میکنی  بابا...اصلا یه درصدم فکر نکن باید دوتا داشته باشی

بخند! کہ ماه رقیب میخواد.(من مجردم تیکر رسیدن به اهداف جدیدمه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب  کاری میکنی  بابا...اصلا یه درصدم فکر نکن باید دوتا داشته باشی

نه هردومخالفیم راحت توخونه میگیم ومیخندیم.ابجی راستی توچی مجردی یامتاهل؟

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
اصن گیرم بخدا باید هی قرص جلوگیری بخورم بچه ک دردسرش با منه کلا ولی تهش واسه اونه

همین این اقا بعدا وقتی باید کمک حالت باشه  کجاست؟

داره فوتبال میبینه ...

ببین من مجردم ولی (ببخشیدا)رفتار لجن اقاییونو خوب میشناسم 

الان همینو هم بهش بگی میگه که نه نه کمکت میکنم و با کمک هم و اینا ولی  بعد روزای اول که ذوق داره کمک میکنه بعدم بهونه میاره

من احساس میکنم توانایی بدنی و حوصله حتی یکسال پیشمو ندارم و هرچقد سنم بالابره شاید شرایط بارداری برا ...

دقیقا حرفت درسته بعدا حوصله الان رو هیچکدوم ندارید بهتره راضیش کنی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه هردومخالفیم راحت توخونه میگیم ومیخندیم.ابجی راستی توچی مجردی یامتاهل؟

من مجردم قربونت 

البته سنم زیادم بالا نیست ولی حوصله ی اینکه به یکی توضیح بدمو ندارم خودم میرم و میام و هر کاری بخوام میکنم والا به خدا 

خدا رو شکر امسالم کامل از مامان و بابام مستقل شدم الان خودم خونه دارم نیازیم فعلا به این مردا پیدا نکردم

همین این اقا بعدا وقتی باید کمک حالت باشه  کجاست؟ داره فوتبال میبینه ... ببین من مجردم ولی (ب ...

نه عزیز من همه مردا اینطور نیستن یه سری هاشون واقعا کمک میکنن من الان پسرم سه ماهشه وقتی همسرم خونه باشه اون میخوابونم و کارا رو میکنه من استراحت کنم حتی شبا که گریه میکنه از خواب بیدار میشه با این که صبح باید بره سرکار بچه رو تا صبح راه میبره میگه تو کمرت درد میگیره 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه عزیز من همه مردا اینطور نیستن یه سری هاشون واقعا کمک میکنن من الان پسرم سه ماهشه وقتی همسرم خونه ...

وظیفشه

خیلی ذوقش نکن 

بقیه مردا هم وظیفشونو انجام نمیدن

من مجردم قربونت  البته سنم زیادم بالا نیست ولی حوصله ی اینکه به یکی توضیح بدمو ندارم خودم میرم ...

باریکلابهت که خونه داری پس ولش ولش کن گلم بیخیال حرف مردم وشوهر.منوپدرم ذله کرده بودمنت یه نونشومیذاشت بهم😒خداروشکرشوهرم اولشم خونه خریدزدبه نامم پدرم مات موندازحسودی بهم زنگم نمیزنه وخیلیای دیگه که بدبختی منومیخاستن الان که دیدن زندگیم خوب شددیگه سراغی ازم نگرفتن.تودنیااین بهم ثابت شدکه فقط بایدواسه خودت خوش باشی وبه کسیم توضیح ندی ونذاری توزندگیت دخالت کنن.گفتن شوهرش پیره برام مهم نبودچون انسانیت برام ازهرچیزی مهمتره ابجی ایشالاتوهم همیشه شادوسلامت باشی😍❤💋ازت خوشم اومدخیلی فهمیده ای💋

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706