2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالت خوبه؟؟چرا هی پز پز مبکنی😐،بااجازه شوهرتم نباشه اگه زایمانت طبیعی باشه ازبین میره

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2738
حالت خوبه؟؟چرا هی پز پز مبکنی😐،بااجازه شوهرتم نباشه اگه زایمانت طبیعی باشه ازبین میره

اون خانم گف بااجازه شوهرم برداشتن وقت زایمان گفتم من ک کسی ازشوهرم اجازه نگرفت وقتی زایمان کردم

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
اون خانم گف بااجازه شوهرم برداشتن وقت زایمان گفتم من ک کسی ازشوهرم اجازه نگرفت وقتی زایمان کردم

پس اشتباه ریپلای کردی منو

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
تو تاپیک پ ر د ه ب ک ا ر ت گفتی دیگه پز نده و...

من نگفتم عزیزم اون یه خانم دیگ بود.اول بادقت بخون بعدبیادعوا.من فقط ب اون خانم گفتم چراازشوهرمن اجازه نگرفتن پس

اون یه خانم دیگ بودگف مال منم ارتجاعی بودوقت زایمانم بااجازه شوهرم برداشتن پس دیگ پزنده‌.من درجواب اون خانم گفتم منم ارتجاعی بودم پس چراوقت زایمان ازشوهرم اجازه نگرفتن.دیگ اسم پزنیاوردم..حتمااون خانم اشتباه شماروریپلای کرده ن من

2706