2733
2734
عنوان

بیماری😭😭

467 بازدید | 28 پست

سلام مامانا یه مشکلی برام پیش اومده

چند شب پیش دخترم تو خواب تب شدید کرده بود بعدش تو بغل خودم تشنج کرد خیلی وحشتناک بود و ترسیدم رفتیم بیمارستان دوروز بستری شد انواع آزمایشات رو گرفتن هیچ مشکلی نداشت علت تبش معلوم نشد الآنم دوروزه اومدیم خونه اما من ب شدت استرس و اضطراب دارم طوری ک حتی نمی‌ذارم شوهرم تا سرکوچه بره نون بخره اصلا دستشویی ک می‌ره ضربان قلبم می‌ره بالا فک میکنم الان اتفاق بدی برا دخترم میوفته و من نمیتونم نجاتش بدم شبا هر بیست دقیقه از خواب میپرم و مث دیوونه ها دخترمو چک میکنم و تبشو میگیرم کلا دیوونه شدم اصلا حالم خوب نیس😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم طبیعیه 

براش آیته الکرسی بخون هرروز با چهار قل قرانم بدار بالاسرش خدا خودش محافظشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

خیلی سخته پسر منم تشنج کرد ۵روز بستری شد خیلی حالش بد بود انقدر گریه کردم اون چند شب اصن نخوابیدم دو روز بعدش دیگه شیفتی میومدن پیشم هیچکسو نمیزاشتم بخوابه میگفتم اگه خوابتون گرفت منو بیدار کنین.خونه ام اومدم نمیخوابیدم اخ یاد صحنه هاش میوفتم دلم کباب میشه الانم گریم گرفت😭

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
آخی عزیزم چرا تب داشت دارو بهش ندادی پاشوره نکردی که تشنج کرد؟ 

بعضی موقعها تب پایین نمیاد پسر من تو بیمارستان تشنج کرد بهش کلی سرم وصل بود

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
2738
آخی عزیزم چرا تب داشت دارو بهش ندادی پاشوره نکردی که تشنج کرد؟ 

نمی‌دونم هیچ علائمی نداشت تا قبل خواب هم خوب و پر انرژی بود نصف شب ناگهانی تب کرد بهش قطره استامینوفن دادم بالا آورد پاشویه هم کردم اما تشنج کرد تو بغلم خیلی وحشت کردم ممکن فقط جیغ میزدم و خودمو میزدم شوهرم سریع از بغلم گرفتمش 

عزیزم طبیعیه  براش آیته الکرسی بخون هرروز با چهار قل قرانم بدار بالاسرش خدا خودش محافظشه

اینکه تشنج کرده طبیعیه؟من از ترس تکرارش تا صبح نمی‌خوابم و بالاسرش بیدار میشینم

خیلی سخته پسر منم تشنج کرد ۵روز بستری شد خیلی حالش بد بود انقدر گریه کردم اون چند شب اصن نخوابیدم دو ...

پس کاملا درکم می‌کنی😭😭😭

این اتفاق مربوط ب چندوقت پیشه

اینکه تشنج کرده طبیعیه؟من از ترس تکرارش تا صبح نمی‌خوابم و بالاسرش بیدار میشینم

نه نگرانی و ناراحتیتونو میگم عزیزم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706