2737
2739

تبخال تناسی با جوش فرق داره تا جایی که میدونم مال بعضیا اصن پیدا نیس حالا باز برو دکتر نشون بده خیالت راحت شه

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبخال تناسی با جوش فرق داره تا جایی که میدونم مال بعضیا اصن پیدا نیس حالا باز برو دکتر نشون بده خیال ...

من نمیدونم اخه خیلی سوزشش وحشتناکه موقع ادرار کردن ممکنه جوش معمولی باشه یا بخاطر کثیفی یا الرژی به لاتکس انشالله که تبخال نباشه چون خوب نمیشه تبخال

2731

ممکنه باید دکتر بری تشخیص بده اما تبخال تناسلی مثل تیخال لب میمونه از لحاظ شکل

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
من نمیدونم اخه خیلی سوزشش وحشتناکه موقع ادرار کردن ممکنه جوش معمولی باشه یا بخاطر کثیفی یا الرژی به ...

چرا با دارو خوب میشه ولی امکان برگشتش هست برو دکتر تا نبینه نمیتونه بگه

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738
من تبخال لب نزدم اما این دقیقا شبیه جوشه  سرش سفیده

به احتمال زیاد تبخاله باید پماد بزنی و قرص بخوری هرچه زودتر بری بهتره بمونی همین جور سوزشش بدتر میشه و طاقت فرسا تر

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
تبخال بود..واسه من بزرگ بود دکتر تا دید گفت تبخاله.. اصن نمیتونستم بشینم خیییلی سوزش داشتم 

من فقط وقتی ادرار میکنم میسوزه بیشتر مال توام بعد رابطه جنسی زد یا همینطور الکی

😭😭😭وای چقدر بد همش عود میکنه ازین به بعد

نه سیستم ایمنیت قوی بشه شاید هیچ وقت نزنی

2706