2733
2739

سلام دوستان.پسر من ۱۹ ماهشه متاسفانه آلرژی شدید غذایی داره.به کلی از مواد غذایی که همه راحت میخورن حساسیت داره😭.نه حساسیت معمولیاااا.یعنی تا با چشم نبینید چه بلایی سرش میاد باور نمیکنید.الانم تحت نظر دکتره و رژیم غذایی داره.هفته قبل دکترش گفت یه دونه پسته رو نصف کنید بهش بدید ببینیم برای اولین بار میخوره آیا برطرف شده آلرژیش به پسته یا نه.امروز بهش دادیم.خداشاهده شاید ۳۰ ثانیه از خوردنش نگذشته بود که صداش کلا قطع شد😥بچم دهنشو باز میکرد ولی صداش در نمیومد😭😭😭یهو دیدم پشت سر هم سرفه و تنگی نفس شدید داره.بخدا مرگو با چشمام دیدم با اینکه چندمین بار بود این حالشو میدیدم.دیگه فهمیدم هنوز آلرژی داره همسرم نگهش داشت دویدم داروشو آماده کردم تا آوردمش دیدم کل صورتش شد اگزما،گردنش پر از کهیر،لباش و چونه اش ورم کرده بود انگار زنبور نیشش زده بود سرش پر از دونه و ... نفهمیدیم چطور دارو دادیمش.خداااا کنه هیچوقت چنین صحنه ای رو از بچه هاتون نبینید.تا الان درگیر بودیم الان دیگه بهتر شد و خوابید طفلکم😔.دلم براش کبابه وقتی یچیزی دست بچه ای میبینه و میخواد و نمیدیمش.نمیدونید چه حس بدیه هر چیزی که بقیه بچه ها دوست دارن و راحت میخورن پسر من نباید بخوره😭😭.نمیدونید همون نصف پسته رو با چه لذتی خورد😭😭😭خدا لعنت کنه آلرژیو متنفرم ازش..همش استرس دارم یچیزی نخوره که حالش بد بشه😢.بازم من خدارو شکر میکنم.سلامتی نعمت بزرگیه خدارو شاکر باشید.اگه دوست داشتید برای پسر منم دعا کنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخی عزیزم😥

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2738

انشاالله خوب میشه

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

الهی بحق میلاد امشب خدا شفاش بده

حالش خوب بشه

قربون دلت بشم

چرا اینجوری شد پسرت

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706