2737
2734

من گوشواره بچه گونه چندتا پرسیدم کمتر 3 نبود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هر کدومشون ۶گرم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2740
ممنون چرا؟ یه النگو میخام که نشکنه آخه ضرب دست دارم هم استخونی شکوندم هم فنری  حالا مشورت میخام

چند تومن پول داری؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

من کلا ۹ تا دارم ۳ تا ۱۰ گرم ۲ تا ۶ گرم و ۴ تا ۳ گرم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
دقیقا من تازه خریدم هرکدوم دوگرمن خواستم بتونم راحت بهشون اضافه کنم ولی از بس ظریفن دیروز یه دونه ...

اره من۳/5گرم بودن هر روز یهو صبح ها تق میشکستن عوض کردم با ضرر

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...

نازک نخر دو تا طرف میخای بشوری یه تیکه لباسی بشوری 

یا میخابی رو دستت 

زود کج میشه میشکنه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706