2752
2734
عنوان

به نظر شما برم یا نرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3675 بازدید | 44 پست
برای اینجور برنامه ها هم خودت اقدام کن من وقتی برادر شوهرم ماشین خرید رفتیم عروسی ما ماشین نیاوردیم ما پیکان داشتیم اونا پراید گفتیم راه دوره با یه ماشین بریم باهم 6 نفر بودیم حساب کردیم مثل ماشین خودمون که باهم میشینیم توی ماشین زن و شوهری باهم جلو نشستن بدون تعارف من و شوهرم و پدرو مادر شوهرم با بچه کوچک عقب دلم میخواست گریه کنم بس که بهم بر خورده بود بعدشم فقط به مادر شوهرم گفت ببخشید که پشتم راهه اهان من دیدم دوتا شال پوشیده هم عروس گفتم سردته بخدا بدون قرض اونم گفت نه مده بعد گفت توهم با این لباس میای؟ نیششو کج کردو رفت
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همینطور توی دلم بود تا وقتی نوبت اونا شد سوار ماشین ما بشن من خودم رفتم عقب هرکاری کردن من گفتم عقب جاش بازتره شما باهم بنشینید تا این که مادر شوهرم جلوی من به پسرش گفت
حالا هم هروقت پدر شوهرم یا هرکی بیاد من پیاده میشم بخدا توی مسافرت با خواهرم !!!!!!!! فکر کن خواهرم برای تعارف رفتم عقب نشستم ولی اصلن نگفت نه خیلی دلم میخواست برم پیش شوهرم اما اصلن نشد باز هم ناراحت نشدم بهت حق میدما درکت میکنم ولی باید درست مسئله را حل کنیم
2731
آخه نمیشد وقتی پدر شوهرم تنها میاد تو ماشین ما بشینم جلو که. پدر نفهمش باید متوجه باشه که نیست .همینطوریه بچه شونم اینطوری شده دیگه. تازه این که چیزی نیست ما هر بار که می خوایم مهمونی بریم برادر شوهرم طبقه پایی ماهست میاد توماشین ما به روشم نمیاره که بره پشت بشینه اینو راست میگی به برادرش نباید رو میدادم هر بار که میخوایم بریم عروسی یا مهمونی یه سرخر داریم
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی
یبار که میخواین برید بیرون یه وسیله شخصیتو بذار جلوی پات بعد بگو ببخشید نمیشه پیاده شم اصلنم به روش نیار بزار بدشون بیاد اگرم شوهرت اعتراض کرد بگو این ماشین حق تو و من و بچمونه بعد خانوادت همین که شما سوارشون میکنید من ازت ممنون هم هستم اما نباید منو فراموش کنی که ...........
اگه خسته نمیشی برو برای روحیه ات هم خوبه فقط مواظب باش از امروز باید با سیاست بیشتری زندگی کنی با همه
تا شوهرتم متوجه بشه که تو همسرشی نه هم سرش خوش بگذره عزیزم من مزاحمت نمیشم
اگه برادر شوهرت ماشین داره عقب بشین بگو توی ماشین خودمون جلو پیش شوهرم میشینم ولی ماشین شما باید اماده بشه برای همسرتون هرکی یه جایی داره برای خودش اینجوری با یه تیر دوتا هدف میزنی هم بهش میگی باید عروسی کنی و خوشحالش میکنی هم بهش میفهمونی که جاش کجاست
ممنون از همتون.مخصوصا از شما مامان پارسای عزیز .باشه سعی میکنم شما رو به عنوان دوست اضافه میکنم.خوشحال میشم از اطلاعاتت استفاده کنم. بای دارم میرم دیگه
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی
2706