2752
2734
عنوان

به نظر شما برم یا نرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3675 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامان پارسا جون راست میگی منم هچوقت نوی دعواهامون توی این10 سال یه بارم حرف زشت بهش نزدم ولی اون چرا هر بارم بهش میگم ولی باز تکرار میکنه جلوی بچمون. البته اوایل خیلی بدتر بود الان بهتر شده ولی بازم دلم ازش گرفته .از خودم میپرسم چرابعد این همه حرف که بهم زده بازم دوسش دارم؟ واقعا چرا؟
خداجونم شکرت که دعام رو اجابت کردی
2731
این خصلت ما زنهای ایرانیه که به همسرمون تحت هر شرایطی دل میبندیم و برای آبرومون هر چیزی رو تحمل میکنیم ا بهش بگو یه روز بچت همین رفتار هارو تکرار میکنه اونوقته که خودت دلت دود میکنه
تو هم مجبور نیستی تحمل کنیو دم نزنی باسیاست همیشگیت درستش کن دعاهای زیادی هست که برای افراد اینجوری موئثره مثل آیه الکرسی و سوره های دیگه که من متاسفانه بلد نیستم بهش بخون هرروز بخدا آروم میشه یه آیه از سوره بقره هست توش نوشته صم وبکم عمی فهم لا یرجعون کامل بلد نیستم هرروز بخون بهش فوت کن و به غذاهاش بخون آروم میشه شبا هم براش شعر بخون مثل پسرت براش حافظ بخون و این چیزا شاید بی علاقه باشه اما آروم میشه کم کم .. توی غذاهاتم از زدچوبه و ادویه کمتر استفاده کن بیشتر چیزای خنک بهش بده طبع آدما روی رفتارشون خیلی تاثیر میذاره
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
بازم بخاطر حرفام معذرت ا میخوام من یبار با شوهرم قهر کردم اولین هفته بود که عروسی کرده بودیم مامانم فهمید شوهرم همینطور پشت سرم میومد که ببینه من از چی نارحتم من هیچی نمیگفتم
مادرم گفت الان 2 ساعت پشت سرت میاد کم کم میشه نشستن و منتظر تو بودن تا تو بیای آشتی کنی خودتو کوچک نکن
به مردت عزت بده تا بهت احترام بذاره
از هروقت شروع کنی دیر نیست داداش منم خیلی بددهنه یعنی جلوی همه به زنش میگه تو نمیفهمی من چی بهت گفتم خیلی از خود راضیه وقتی زنش حامله بود بهش گفتم محود فکر کن دامادت یه روز بزنه تو سر دخترت و بهش بگه بابات بی تربیت بود وگرنه تو اینجوری بار نم آمدی عصبانی شد و به خودش پیچید ولی زن داداشم میگه از این رو به اون رو شده البته بچشون مرد ولی خیلی داداشم بهتر شده چون فهمید که دنیا دار مکافاته
آخه میدونی نمیدونم چطوری شروع کنم ؟اصلا نمیدونم چطوری باهاش وارد بحث بشم. خیلی وقتها ازش می پرسم ازم راضی هستی ؟ یا سوالا ی دیگه که حرف رو باهاش شروع کنم ولی حرف نمیزنه اگه هم بزنه خیلی کم. حالا اگه دعوامون بشه باید ببینی که چه حر فهایی میزنه .خوب تو این همه حرف داشتی چرا سکوت میکنی؟
حدود یک کماه پیش با خانواده شوهرم رفتیم سفر دو تا ماشین بودیم .برادر شوهرم مجرده اونموقت مادرش رفت جلوی ماشین برادر شوهرم نشست و پدر شوهرم با اینکه دید من کنار شوهرم نشستم اومد سمت ماشین ما منم مجبور شدم پیاده شم و بیام عقب پیش پسرم و بچه برادر شوهرم بشینم خیلی بهم برخورد. خداییش این کار درست بود ؟ از همون جا اوقاتم تلخ بود تا برگردیم. واسه همینم شوهرم اصلا اونجا بهم محل نمیداد .من خیلی سمتش میرفتم ولی اون از قصد ازم فاصله میگرفت حالا از اون موقع تا حالا حرف نزده بود تا دیشب که بهم گفت من فقط در مقابل این اداهات سکوت کردم. تازه بهم منت هم گذاشت.
آره مردا بر عکس ما زنها هستن اینقدر نمیگن که میخوان خفه بشن از ش هیچی نپرس فقط حرف بزن میدونم من از هیچی خبر ندارم ولی بخدا با دعا و توکل به خدا و صبوری خودت (تحمل نهههههه) و سیاستت درست میشه امشبم لازم نیست باهاش خیلی حرف بزنی فقط خیلی جدی باشو بگو از این لباسا کدومش میپوشی برات اتو کردم یا مثلن امشب تا کی میخوای بمونی درباره مراسم بپرس خیلی هم خودتو کوجک نکن
2706