2737
2739

کپی میکنم بخونید :

"سلام عزیزم ایشالله خوشبخت بشی.

من میخوام یه انتقادی بکنم و دوس دارم به حرفام گوش کنی گلم.

هیچ وقت خودتو ضعیف و مریض نشون نده حتی بدترین مریضی رو داشته باشی مردا از زنای که مریضن بعدا خوششون نمیاد.نذار کاراتو بکنه مثل غذا و ظرف ومیوه بگو من میکنم خودتو زرنگ نشون بده الان دوران عشقتونه و شاید تو دلش ناراحته و میگع زنم چقد تنبله و بع روت نیاره ولی بعدا ازت سرد میشه من دیدم که میگم گلم امیدوارم از این به بعد زرنگ باشی و تنبلی نکنی و یکم خوابتو کم کن" 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر توی صفحه ی اول گفته بودن 

با نامزدشون بودن ، تا شهر خوابیدن ، نامزدشون کلی کار کرده تو خونه و ناهار و ...

نمونه ی بالا یکی از پاسخ هاست ...

واقعن عجیبه برام !!!

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740
کپی میکنم بخونید : "سلام عزیزم ایشالله خوشبخت بشی. من میخوام یه انتقادی بکنم و دوس دارم به حرفا ...

منظورش اینه حتی مریض باشن هم نگن😐😐

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
کپی میکنم بخونید : "سلام عزیزم ایشالله خوشبخت بشی. من میخوام یه انتقادی بکنم و دوس دارم به حرفا ...

قبول ندارم مرد اگه زنشو دوست داشته باشه در هر شرایطی دوسش داره حتی تو بدترین شرایط!!!!

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره

کلا از تنبلی نکردن که موافقم 

ولی ادمیزاده ربات که نیست که حتی اگر  بدترین مریضی و داشت نذاره شوهرش بفهمه 😐😐😐😐 و بگه تو کار نکن من کارارو میکنم 😐

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
استارتر توی صفحه ی اول گفته بودن  با نامزدشون بودن ، تا شهر خوابیدن ، نامزدشون کلی کار کرده تو ...

من کلا بدم میاد که بعصی خانوما فکر میکنن یه وسیله هستن برای مرد و باید همیشه تلاش کنن تا مرد ازشون راضی باشه من به شخصه متنفرم از این طرز فکر 

اصلانم اینجوری نیس اگه خیلی خودتو زرنگ و فرز نشون بدی خیالش راحت میشه وهیچ وقت نمیاد کمکت همیشه باید خودتو ضعیف تر از اون نشون بدی چون مردا دوس  دارن نسبت به زن قوی باشن اینجوری زن رو حمایت و کمک میکنه . نظرمن اینه 

کاربری قبلیم ترکید 🤯
2706