2733
2739
عنوان

وقتم تموم شد😔

190 بازدید | 8 پست

سلام‌دوستان 

من ده روز پیش تو هفته نه متوجه شدم جنینم تو شش هفته رشد نکرده و باید سقط کنم

من ایران نیستم و اینجا دکتر برا سقط قرص نمیده

دکتر ده روز مهلت داد گرمی بخورم که سقط بشه اگه نشد بایدکورتاژ کنم

الان مهلتم تموم شده خیلی ناراحتم

اب جعفری 

زعفرون

رزماری و گلپر 

و کاچی و خیلی چیزا خوردم 

فعالیت هم کم و بیش داشتم

ولی اثر نکرده

راهی بنظرتون‌نمیرسه؟دیگه چیکار میتونم بکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بزار من بگم 

ببین مامان من حامله شده بود 4 سال پیش بعد از من و آبجیم یعنی بعد از دو تا دختر دلش میخواست این یکی پسر شه شنیده بود که گرمی بخوری بچه پسر میشه همون موقع ها هم تازه فلفل شمشیری از این تنها اومده بود مامانم آبگوشت درست کرد با دنبه فراوان از این فلفل ها هم تا میتونست ریخت توشون جوری که ما دهنت رو اون آبگوشت میسوزوند حالا در کنار آبگوشت که میخورد کنارش فلفل هم باز میخورد این حجم از گرمی کار خودشو کرد و داداشم سقط شد    

انشاءلله امضای خدا پای آرزوهاتون   
ببین مامان من حامله شده بود 4 سال پیش بعد از من و آبجیم یعنی بعد از دو تا دختر دلش میخواست این یکی پ ...

ممنون عزیزم

فلفل هم از دیروز دارم میخورم ولی خیلی کم

از بس تنده نمیتونم زیاد بخورم

2738

عزیزم کورتاژ اصلا کار خطرناکی نیست.البته ساکشن ازون بهتره و تو سن بچه شما ساکشن میکنن.بگرد ببین دکتری پیدا میکنی ساکشن کنه.اگرم پیدا نکردی اتقد چیزای عجیب غریب نخور بدتر مریض میشی.برو کورتاژ کن.اتفاقی نمیفته.نترس

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم