2737
2734
عنوان

کسی در این باره اطلاعاتی داره

62 بازدید | 9 پست

آقا امروز دختر همسایمون می‌گفت من چون حق جانبازی بابامو دارم هر رشته ایی بخونم بابام نامه از بنیاد شهید میگیره منم بدون آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش میشم رشته زبان میخونه من باور نکردم گفتم امکان نداره گفت همکار مامانم بدون آزمون  استخدامی وارد شهرداری شده کلیییی اعصابم بهم ریخت شما بگین راسته ؟؟من هنوزم باور ندارم حرفشو باخودم میگم اومده فقط حرص منو در بیاره شما چی اطلاعی دارین؟؟؟تازه بهش گفتم پذیرش دانشگاه فرهنگیان سن ۲۴سال هست تو چهار سال که دانشگاه بخونی ۲۴سالت تموم شده گفت دانشگاه فرهنگیان چه ربطی به آزمون استخدامی آموزش و پرورش داره آقا کسی اطلاع داره بگه خیلی حرصم داد فردا می‌خوام برم بهش جواب دهن پر کن بدم اگه اطلاعی دارین بگین حتما

بابا دایی من سرهنگ بازنشسته سپاهه،۳۵ درصد جانبازه،دخترش دکترای حقوق داره بیکاره،سه تا پسر داره بیکار،یارو یا توهم زده یا آقازاده ای چیزیه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

همینه ک طرف اندازه بلا نسبت خر هم حالیش نیست اما ب جای کسی ک ی سال خودشو ب ابو اتیش زده این‌همه خونده ب جای اون میفرستنش بره😒در حالی ک ی تکون ب خودش هم نداده و از پدر گرامی سود میبره!

ی قانون واقعااا چرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابا دایی من سرهنگ بازنشسته سپاهه،۳۵ درصد جانبازه،دخترش دکترای حقوق داره بیکاره،سه تا پسر داره بیکار ...

وای پس خیالم راحت باشه ...میدونی چون هم سنمه همش میاد اینارو میگه🤦🏻‍♀️

وای پس خیالم راحت باشه ...میدونی چون هم سنمه همش میاد اینارو میگه🤦🏻‍♀️

اره خیالت راحت ،بخاطر جانبازی پدر هیچ کسو سر کار نمیبرن،اگه بره سر کار حتما پارتی داره شک نکن

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

چمیدونم والا بعید نیست خدا دادتشون  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

شوهر عمم جانبازه دخترش الان معلم شده اره اگر پی گیری کنند امتیار داره استخدام شده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738
شوهر عمم جانبازه دخترش الان معلم شده اره اگر پی گیری کنند امتیار داره استخدام شده

یعنی دخترش بدون آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد شد؟؟؟خدایا از این شانسا به مام بده هعی...

یعنی دخترش بدون آزمون استخدامی آموزش و پرورش وارد شد؟؟؟خدایا از این شانسا به مام بده هعی...

ففط رفت دانشگاه روانشناسی خوند لیسانس بعد استخدام شد حتی دانشگاه فرهنگیان یا تربیت معلم نرفت!البته میدونی درصدش باید بالا باشه درصد جانبازی تازه اون یکی پسرشم بادیپلم استخدام بانک شد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌