2733
2734
عنوان

كيا تنگي نفس دارن

2050 بازدید | 34 پست

بچه ها من سه چهارهفته پيش تو حمام يهو نفسم تنگ شد خلاصه پنجره رو كمي باز كردم و حالم بهتر شد اما وقتي اومدم بيحال بودم دستام شل بود خوابيدم بهتر شدم چند روز پيش ديدم باز تو بخار حمام نفسم تنگ شد و الان چند روزيه همش دچار تنگي نفس ميشم به دود سيگار خيلي حساس شدم طوريكه واقعا تنگ ميشه نفسم راستش با وضعيت موجود جرات رفتن به دكتر ندارم كسي تجربه اي داره قشنگ بعد تنگي نفسم بيجون ميشم دستام شل ميشه ميخوام بخوابم چرا اينجوري شدم كسي تجربه اي راهكاري داره بهم بگه ممنونم

آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علت تنگی نفست را نمی دونم  من از بعد از کرونا گرفتن گاهی تنگ نفس می گیرم

يعني همين جوري كه من گفتم شما هم ميشي بي حالي و خستگي و تنگي نفست چه جوريه تو چه شرايطي نفست تنگ ميشه 

2738
اکسیژن خونت پایین میاد سعی کن هوای صبح را از بالکن یا پنجره هر روز استنشاق کنی

آره دقيقا همين حالته كه انگار جون تو تنم نيست يهو اما بعدش خوب ميشم 

يعني همين جوري كه من گفتم شما هم ميشي بي حالي و خستگي و تنگي نفست چه جوريه تو چه شرايطي نفست تنگ ميش ...

من حمام که برم یا هوای بارونی چون به نظرم اکسیژن محیط کم میشه 

نه بی حال نمیشم فقط، نفسم تنگ میشه نفس های سطحی می کشم و قفسه سینه ام سنگین میشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

عزیزم کلیسم بدنت کمه بخوری درست میشه من ی سال درگیرش بود ۱۰سال پیش اول دبیرستانو مجبور شدم دوبار بخونم.دکتر و فلان ازمایش و اینا..خیلی چیزای دیگه اخر فهمیدیم کلسیمم کمه خوردم درست شدم

من دارم بخاطر اریتمی البته فضای بسته ک اصلا نمیتونم ی مدت زیادبمونم حمومم من درو باز میزارم خفه میش ...

آريتمي چيه علائمتون چيه دقيقا ممنونم

من حمام که برم یا هوای بارونی چون به نظرم اکسیژن محیط کم میشه  نه بی حال نمیشم فقط، نفسم تنگ م ...

دقيقا منم تو هواي مه گرفته بدتر ميشم و بخار آلود و دود سيگار 

آريتمي چيه علائمتون چيه دقيقا ممنونم

آریتمی برای قلبه ضربان ناهماهنگ یا اضافی قلبو میگن‌ اریتمی 

سرگیجه 

حالت تهوع 

نفس تنگی

درد قفسه سینه و درد سمت چپ سینه و تپش ناگهانی قلب

2706