2733
2734
عنوان

من تازه فهمیدم کنجد تو دلمه :)

| مشاهده متن کامل بحث + 3112 بازدید | 236 پست
هویج مورد نداره چون ویتامین ا از نوع بتاکاروتن هست بدن نیازشو بر میداره بقیشو دفع میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اولا تبریک بسیار نیلو جون بعدشم جیگر و آب هویج و اسفناج بخاطر ویتامین آ زیاد و آهن زیاد نباید بخوری ... خیلی کم هر نوع دم کردنی و نوشیدنی های سنتی رو بذار کنار ... به غیر از چای مخصوصا گاوزبون و بابونه و پودنه و زعفرونه و کلا چیزهای خیلی گرممممممممم و قائده آور
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
نییییلو اینقدر حساس باشی تا آخر 9 ماه پدرت درمیادا!!!! همه چی بخور به اندازه من زعفرون خوردم، کنجد خوردم، هویج خوردم، به اندازه معمولی هیج اتفاقی نمی‌افته تازه مامانم می‌گفت دختره دیوووونه ویار زعفرون گرفته حالا سال تا سال طرف زعفرون نمی‌رفتا!!!!!
2738
من تا هفته 20 ، 3 کیلو لاغر شدم تا اخرش هم کلا 11 کیلو اضافه کردم، پسرم 3و5 کیلو بود، عاااالی خوب بخور ولی نگران مقدار و نوعش نباش ارامش و استراحت از همه چی مهمتره اراااامش
میوه و سبزی که عالیه دکی به من گفت هر روز سبزی بخورم ... روزی 3 تا لیوان شیر
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
از اولین روز حساب میشه چون تخمک در حال رشده تو هفته 5 هستی برو دکتر خودش حساب میکنه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤