2733
2739
عنوان

❤ اگه حتی یک بار هم عطر استفاده کردید لطفا این تایپیک رو ببینید! ❤

| مشاهده متن کامل بحث + 5694 بازدید | 733 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما بهم بگید چه بویی دوست دارید گرم سرد شیرین تلخ کلا ادکلن محبوبتون رو بگید
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2742
2740
سلام من مونت بلانک لجند را می خوام غلطکی هاتون بالاترینش چند گرمی میشه ؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
هپی ( کلینیک ) را ندارین ؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
سلام هپی تموم کردم خیلی قدیمی شده مونت موجوده شما بفرما چند گرم میخواین؟ گرمی 350 تومنه
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من عاشق بوی هپی ام دو تا 30 گرمی جدا از لجند میخوام حتما هم غلطکی میخوام اسپری دار اصلا نمی خوام فیکساتور هم داخلش اصلا اضافه نکنین فقط عطر خالص باشه مرسی
چشم آبجی،حتما خیالت راحت بهم پیام بدید جهت هماهنگی منم هپی رو دوست داشتم،ی چندتا نمونه میزارم
2706