2737
2734
عنوان

جدیه؟؟😭

300 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

من پشت کمرم سمت چپ

وقتی میشینم سوزش داره داغ میشه و میگیره

الان موقع ماساژ دیدم ورمم کرده یه کمم داغ شده دست میزنم

بنظرتون جدیه؟

چیز مهمیه

اولاش وقتی مینشستم درد داشتم الان دراز هم میکشم احساس درد دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین مشکل رو دارم فقط وقتی عصبی میشم و مشغله فکری دارم میسوزه یه سالی هم هستدهمونجا سر  جاش لک افتاده .نمیدونم واسه چی 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2728
منم همین مشکل رو دارم فقط وقتی عصبی میشم و مشغله فکری دارم میسوزه یه سالی هم هستدهمونجا سر  جاش ...

مال من پشت کمرم دقیقا پشت سینم میشه 

2738

اسمشو نمی‌دونم اما اگه پایین کتف،ته منم همینجور شدم دردش روز به روز شدیدتر میشه 

روغن سیاهدونه بگیر بده کسی برات ماساژ بده رو به بالا بکشه دستشو روزی چندبار ماساژ بده رو به بالا 

دستاتو هم رو به عقب بیار به سمت هم چندبار تکرار کن تا کم کم بهتر شی

لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
دکتر نرفتی عزیزم؟ اخه مشکل عصبی هم ندارم

منم مشکل عصبی ندارم فقط اگه بابت چیزی یهو عصبانی بشم اون قسمت میسوزه .نه دکتر نرفتم .مال من چن ساله اینجوریه .چون بابامم دقیقا همین قسمت از کمرش همین مشکل رو دلشته منم پیگیر نشدم آخه بابام چن تا دکتر رفت همشون گفتن از اعصابه 

منم خیلی وقته درد دارم، راهکاری برای کمر درد و رحم و لگن درد و... طلا هست به منم بگید. من دائم انگار بچه لای پامه و داره سقط میشه. این یه در مه. درد کمر و کتف و چول که وحشتناک. به منم یه راهکاری، دکتری، مسکننننیییی، مسکن. البته تاثیر گذار که نبوده قابل تحمل کرده کامل زندگیم و تحت الشعاع قرار داده. هیچ کاری عملاً از من برنمیاد. چند خم و راست شدن همان. یا وایستادن همان و درد داشتن شدید همان. 🥺🥺🥺🥺

منم خیلی وقته درد دارم، راهکاری برای کمر درد و رحم و لگن درد و... طلا هست به منم بگید. من دائم انگار ...

شما احتمالا کیست رحم داری باید بری دکتر زنان

منم خیلی وقته درد دارم، راهکاری برای کمر درد و رحم و لگن درد و... طلا هست به منم بگید. من دائم انگار ...

مال من وقتی شدت میگیره که میشینم حتی اگه کوتاه مدت باشه 

دراز میکشیدم خوب بودم

الان مدراز کش هم درد داره

2706