2733
2734

برای کیا میریزن ؟ من الان سرپرست خانوار حساب میشم چجوری برام میریزن ؟ دیگه چه امکاناتی هست برای زنان سرپرست خانوار ؟ لطفا هرکسی اطلاع داره بگه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

اقدام خاصی نمیخواد ب اونایی ک معیشتی میگیرین میریزن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ کجا  خودشون صلاح بدونن میریزن    

وا 😐 یعنی هیچ اقدامی نباید بکنم ؟

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ب ما هنوز نریختن..بیمه نیستیم درامد ثابت نداریم معیشتی میریزن برامون

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738
نه میگن به کسایی که بیمه دارن نمیدن

ب اونایی ک بیمه پردازن نمیدن فقط

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

برای بچمم یعنی به حساب من میریزن ؟

برای بچمم یعنی به حساب من میریزن ؟

یلرانه اش باکیه؟

چرا خب پس بقیه چی  تو فامیل ما هستن ک وضعشون از همه بهتره معیشتی میگیرن اونوقت ب ما ن معیشتی ن وام ن سبد کالا ن هیچ کوفتی تعلق نگرفت ما کجا باید بریم اعتراض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
2706