2737
2739
عنوان

لکه شرابی(ماه گرفتگی)صورت دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 2980 بازدید | 77 پست
درد داشت بچه گریه کرد؟ پیش کدوم دکتر؟و تینکه پروفسو شیدا شمس هرچی زنگ میزنم مطبش واسه نوبت رو تلفن گ ...

عزیز دلم من شماره ای ندارم شمارتو خصوصی بفرست تو وات ساپ تو یه گروهی که مادرایی بااین مشکلن اددت کنم از اونا اطلاعات بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید صورت کوچولوهاتونو لیزر کردید میشه اینجا بگید خوب شد پیش کدوم دکتر بردید و راضی هستید لطف ...

سلام عزیزم 

من دوجلسه لیزر فعلا کردم که بدلیل مشکلاتی ادامه ندادم ولب دوستانی رومیشناسم که با ۸جلسه ۸۰درصد بهبودی داشتن 

شمارتونو خصوصی برام بذارید تا در گروه واتساپ که مادرانی باهمین مشکل هستن اددتون کنم از تجربیاتشون استفاده کنین

2728
سلام شمارتو توخصوصی بفرست دوستم تا به یه گروه اضافت کنم که مادرایی که بچشون ماه گرفتگی داره با هم صح ...

سلام 

عزیزم شما چکار کردی برای لک صورت فرزندت ، تروخدا کمکم کنید بچم پورت واین رو صورتش داره نمیدونم چکار کنم

سلام پنج جلسه انجام دادم. دخترم 17 ماهشه .کدوم قسمت صورتش هست؟ 

سلام 

عزیزم شما چکار کردی برای لک صورت فرزندت ، تروخدا کمکم کنید بچم پورت واین رو صورتش داره نمیدونم چکار کنم

2740
سلام عزیزم  من دوجلسه لیزر فعلا کردم که بدلیل مشکلاتی ادامه ندادم ولب دوستانی رومیشناسم که با ...

عزیز دلم ، ترو خدا منم اد کن تو این گروه ، اکر بدونی چطور شب و روز گریه میکنم این کارو میکنی ، من تازه عضو شدم زیاد جیزی از این سایت بلد نیستم ، تروخدا دستمو بگیر نمیدونم با صورت بچم چکار کنم ، تروخدا کمکم‌کن

سلام  عزیزم شما چکار کردی برای لک صورت فرزندت ، تروخدا کمکم کنید بچم پورت واین رو صورتش داره ...

سلام نگران نباش دوستم خدا رو شکر راه حل داره حالا دوستمون اددت میکنه داخل گروه میای مفصل صحبت میکنیم

سلام نگران نباش دوستم خدا رو شکر راه حل داره حالا دوستمون اددت میکنه داخل گروه میای مفصل صحبت میکنیم

جونم اینجایی😍😍

ما تو رو از نی نی سایت داریم😋😋

واقعا دلم میخواد هرکی این مشکلو داره اشنا بشه و بدونه درمان داره واز نگرانی دربیاد وببینه یکی مثل شما جواب گرفته شکر خدا😍

جونم اینجایی😍😍 ما تو رو از نی نی سایت داریم😋😋 واقعا دلم میخواد هرکی این مشکلو داره اشنا بشه و ...

قربونت برم از ممنونم که بهم جواب دادی ، نمیدونم باید چکار کنم فقط نگاش میکنم غصه میخورم میگم چرا من ، وای از نگاه اطرافیانم بزار نگم ، خواهش میکنم ادم کنید

2706