2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979954 بازدید | 118822 پست

@فندق_فسقلی    

سلام منو تو گروهت گذاشتی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

💙💙💙💙💙گروه آبی💙💙💙💙💙💙 @آسنات99                💙💙💙💙💙💙

اینقدر امروز و فردا نکن!😏چون تنها چیزی که تغییر میکنه،عدد سنته،امروز سخته و فرداسخت تر،من شروع کردم،سخت بود اما هیچی لذت بخش تر از دیدن عدد روی ترازو بعد روزای سخت نیست.😊                                   

🧍‍♀️🚶‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🧘‍♀️💃🧍‍♀️🚶‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🧘‍♀️ 💃 🧍‍♀️🚶‍♀️🏃‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️💃                                 کاهش ۷ کیلو در چالش پائیزی بامداد خمار              

۷۴>>>  ۷۲،۲۰۰  >>>  ۷۱  >>>  ۷۰،۶۰۰  >>>  ۷۰ >>> 69،400  >>> ۶۹،۵۰۰               >>>  ۶۹،۲۰۰  >>> ۶۸،۸۰۰ >>> ۶۷،۹۰۰ >>> ۶۷،۵۰۰ >>>۶۷  

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

با شروع زمستون ۹۹ میخام از    6۷   به  ۵۹  برسم تا قبل بهار ۱۴۰۰.

@زیتونپرورده‍   جان ممنونم ،به خاطر زحمتاتون،ایشالله زودی برگردم باز توی گروهتون.😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومد سر وقتم🥶🥶🥶🥶🥶🥶زیر اب منو میزنی😏😒😂

🤭🤭🤭🤭🤭

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
2731

خب...

۵۰ دقیقه پیاده روی کردم

۱۵ دقیقه حلقه زدم 

این برا امروزم ....رقیبم که پیدا نشده هنوز هر کی دوس داشت بیاد رقابت کنیم وهمو  تگ کنیم موقع ورزش🥰🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

وزن شروع  ۷۵😬🙄وزن  هدف  ۷۰😍😋امید بخدا رسیدم بهش باب میلم نبود باز هدف میزارم😊🥰

سلام ب همگی🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

من فاطمه هستم نزدیک ب یکساله با گروه الهه جان هستم 🤩 معروف ب فندق جون😎..از وزن ۷۶ رسیدم به ۵۴ الانم ۵۳/۸۰۰ هستم قدمم ۱۶۸🤓🤓...۲۲ کیلو کاهش داشتم🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊

💎برای رسیدن ب آرزوهات تلاش کن،زمان هیچوقت منتظر نمیمونه

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738

سلام به همه باانگیزه ها 

من توچالش پاییزی هفت کیلو کم کردم خیلی خوب بود البته من چون شیر میدم خیلی به خودم سخت نگرفتم 

الان ۹۳ کیلو ام هدفم ۶۵ کیلوعه 

من مطمئنم ۶۵ کیلو میشم 

میدونم! جواب مارو ی وقت ندی/:فقط لایکیدی🙁🤕

الهی قربونت بشم عشقم.ببخشید فدات شم من شرمنده حواسم نبوده به خدا  😘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام

منم میخوام در چالش زمستونه عضو بشم

من حدود یکساله با تایپیک آشنا هستم و خواننده خاموش بودم من کم خوردی داشتم بعد از زایمانم و ورزش شدید انجام میدادم از 95 رسیدم به 75

ولی سه هفته اس با رژیم تایپیک الهه خانم😍🥰 شروع کردم و شدم 72.900 

ان شاالله به هدفم ک 63 هستش میرسم

قدمم 173

@آسنات99    عضو گروه آسنات خانم باید بشم🥰😍

سلام منم میتونم عضوبشم؟ 

سلام بله توضیحات دوصفحه اولو بخون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بچه هایی ک عضو گروه من شدن دسترسی ب نت ندارم،،خیالشون راحت میام تک تک اسماشون رو یادداشت میکنم

سلااااام فندقی جوون منم میخوااام 

کمک 😲😲😲

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2706