2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 979762 بازدید | 118822 پست
🙈🙈🙈🙈🙈 من آخر هفته ها بیشتر فرصت اومدن دارم

باز اخر هفته ها همه درگیر گودزیلاهامون هستیم 😂😂😂😂😂

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ندیدم میکشتمت زود باش بزار تا نرفتم بیرون😟😟

ببخشید عزیزم امروز گودی خونه بود ایشالله فردا توی باشگاه یک عکس میگیرم.

به شما و فاطمه الاهیدا خصوصی میدم

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
ااااااا شمالی هستی زهرا جان😘😘 تی جانا قوربان 

جیگرمنی ساراجونم شمالی هستی خودت😘😘

مااصالتاسمت دیلمان داماشیم ولی زبونمون فرق میکنه😍

تیییییی فدا(ببشیدبلدنیستم شمالی)😘

جات خالی الان دارم شبکه باران میبینم😂

2740
@دیانا24     @mary2772     @negin_slh     @زی_زی_گولووو &nbs ...

کاهشت مبارک عزیز دلم.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

خوشبحالت ۱ کیلو  خیلی عالی رفتی🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

من توی دوهفته حدود ۸۰۰ گرم کم شد

@زی_زی_گولووو    

سلام عزیزم

افرین تبریک میگمممم🤩🤩

من چند روزه همش گند میزنم🥺🥺

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
@آسنات99     @گل_ایل     وزن هفته قبل ۶۲٫۵.   این هفته ۶۱٫۵.   &n ...

💃💃💃💃💃💃💃💃عالیییییییی بودییییییی کاهشت مبارکککک وپایدارررعشقم انشاءالله که تاهدفت باقدرت بری💃💃💃💃💃👏👏👏💪♥💙💜💚❤❤

سلام عزیزم کاهش داشتی؟ کاهشت مبارککک وپایداررر♥💜💙💚💛❤😍👏👏👏👏👏

فدای شما عزیزم ممنون.

میگم ببخشید ها ک توی گزارش ها تگتون نمیکنم😥

چون توی روز خیلی ناخونک میزنم و اخر شب هم کلا خراب میکنم رژیمو  برای همین خجالت میکشم تگتون کنم😭😭😭

دوستان دیدین وقتی میریم رو ترازو اول یه عددیو نشون میده دفعات بعدی عددای کمتری رو نشون میده، کدومش د ...

من همون اولین بار و قبول دارم و می نویسم

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2706