2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983516 بازدید | 118822 پست
دیدم قضیه زلزله رو منم طبقه ۴ ام یه کامیون رد شه قد زلزله بالا پایین میپریم  زلزله خوراک میا ...

راست میگی خاخر جان😂

ایشارلله ک زودتر ارامش برگرده.الهی امین🤲😪😪😪😪

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی چَرا؟  چون بیشتریا فقط میخوان وزن کم کنن و ترازو براشون مهمه در صورتی که من همش میگم سب ...

سلام الهه خانم.🌺🌺

چقدر خوشحالم اومدی.🥰🥰🥰

واقعا جاتون خالی بود.

کوچولوهاتون خوبن❤❤

واقعا حرفتون درسته.👏👏👌👌

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2731
سلام بچه ها تو رژیمم وقتی یه وعده رعایت نمیکنم خیلی زود یک کیلو اضافه میشم بعدم بیشتر وزن کم میکنم ت ...

سلام عزیزم 

وزنت چنده چند کالری مصرف میکنی 

چون ورزش نداری سایزت کم نمیشه درصد چربی بدنت زیاده و عضله هات ضعیفه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
راست میگی خاخر جان😂 ایشارلله ک زودتر ارامش برگرده.الهی امین🤲😪😪😪😪

سلام خانمی خوبی.بهتری انشاءالله.🌺

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
میدونی چَرا؟  چون بیشتریا فقط میخوان وزن کم کنن و ترازو براشون مهمه در صورتی که من همش میگم سب ...

واقعا...

من قبلا دوستایی داشتم ک سبک غڋایی شون فرق میکرد...وزن من رو تا ۸۰برد...منی ک ۵۴کیلو بودم...خیلی زشت شدم...ازدواج ک کردم هم روحیه ام عوض شد هم عادت غڋایی ولی پرخوری یکم داشتم...الان وزنم ۶۶ک با کمک شما و دوستای عزیز.۳روزه عادت غذایی مو تغییر دادم وارد دنیای جدید تر شدم...امیدوارم ب هدفم برسم فقط من با ورزش قهرم ...خیلی نسبت بهش بی احساسم نمیدونم چیکار،کنم...

@دیانا24     سلام سرگروه خوشگلم امروز ندیدمت احساس بی سرگروهی بهم دست داده کجایی خوشگل ...

فداي تو بشم من 

با سرگروه بيسرگروهزبايد پيش بري بهانه نداريم

من تقريبا دو سال و اندي پيش ك استارت زدم اينجا خبري از سرگروه و اينا نبود خودمون دو صفحه اول رو ميخونديم و يا علي ميگفتيم

سلام خانم‌منهدس.

منو که میبینی با ادبم.باادب

مثل شما ته غاریا که نیستم😛😛

@آلاهیدا    

نیستی.کم‌میای.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مردم از خنده زهراااادد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خیلی گودیت باحاله 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 با ...

😂😂😂😂😂😂😂😂 دقیقا😂😂😂😂😂😂اونجوری لذتش متفاوته😂😂😂😂😂

بخدا دو سه سال پیش ک همینطوری زلزله میومد مشهد ولی خیلی وحشتناکتر بود .بعد کلی گریه و دعوای من تازه اقا برا من طلب میکرد😂😂😂😂😂

@خوشگلشششونم    

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
چیکار به دستشویی داره😂😂😂 بچه ها اصلا یه جوری شدن ما از بیرون غذا بخریم ۱۰تا هم باشه پسرم به هیچک ...

😂😂😂 وای چه کارایی میکنه وروجک 

نمیدونم کلا هر کی حتی مهمون بره دستشویی پشت در میشینه گریه میکنه تا بیاییم بیرون ساکت میشه 😂 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
استرس داشته دیگه هلو جووونم😘😘

استرس🤔

ن بابا میگه اگر قراره با زلزله بمیرم پس فرار کنمم میمیرم.

طفلی میخواد ناکام نره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

@آلاهیدا    

@خوشگلشششونم    

سلام الهه خانم.🌺🌺 چقدر خوشحالم اومدی.🥰🥰🥰 واقعا جاتون خالی بود. کوچولوهاتون خوبن❤❤ واقعا حرف ...

سلام عشقم قربونت عزیزم دلم تنگ شده بود 😘😘♥️

خوبن ممنون 😘😘

دیدمت خانومی 😍😘 منم هیکلم شبیه تویه رقیب جان این چند کیلو رو آب کنیم حسابی کمر باریک میشیم

ایشالله 

به امید خدا و کمک های دوستان