2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983499 بازدید | 118822 پست
عجب وضعی شده من دوره ام منظم بود ولی چاق بودم و موی خشن زیر چونه ام در آوردم الآن هم پیاده روی میگن ...

منم موی زائد خیلی در اوردم😑😑 چن وقت دیگه میرم لیزر کنم کل بدنم شده مو😑

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://uupload.ir/files/eyp7_img-20210106-wa0000.jpg 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫 بچه ها ...

عجب چیزی شده لامصب🤤

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇
جدی قدت ۱۸۰؟؟چقدر خوب❤

ممنون عزیزدلم❤

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2731
اگه حسابی رعایت کنی و ورزشم کنی تا پایان سال ب هدفت نزدیک میشی گلم😊🥰

امیداورم🤩

همچنین شمااا

البته که اوضاع ورزش کردنم خوب نیست باید براش برنامه ریزی بیشتری کنم😥

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
سلام جیگرا صبحانه.... ی لیوان شیر.دو خرما ناهار..... سالاد کاهو گوجه خیار .فیله ابپز. ی ق ته دی ...

عزیزم من الان دیدم 

چی کار کردی بلاخره؟

پیتزا رو زدی بر بدن یا نه؟😁

خببب سلام و صبحتون بخیرررر

از دیروز بگم که تا عصر فست خوب بود بعد رفتم بیرون کار داشتم نمیدونم چرا  شدیدا احساس ضعف کردم نزدیک بود با این هیکل پخش زمین شم😂😂خوب شد با شوهرم بودم..دیگه چای نبات و یه تیکه کیک خوردم که حالم جا بیاد😓نمیدونم چم شده بود انقدر سوسول نبودم🤔 شام هم چند لقمه نون و پنیر و گردو....کالریم فکر نکنم از ۱۰۰۰ بیشتر شو اما خب دیگه نمیشه گفت فست😕

@زی_زی_گولووو    

@گلعنبر    

بچه ها من تنبل شدم برای ورزش کردن☹

البته درگیر درس و امتحانام هستم و وقتم کم شده

اما دلم میخواد ورزش رو داشته باشم

انگیزه لطفااا

@زی_زی_گولووو    

@گلعنبر    

@فندق_فسقلی    

سلام سر گروه جوني  آخ آخ امروز سالگرد ٢٠ سالگي عقدمون بود كيك و اين داستانا زد بالا كالريم 😞 ...

سلام عزیزممم سالگردعقدتون مبارککککک عشقتون پایدار😍😍😍🎉🎊🎇🎆🎆🎉🎊🎊♥♥♥♥

ایرادنداره جبرانش میکنی💪یه هفته روخودت کارکنی عادی میشه دوباره برات😍

چرا کرفس اینجوری شده اصلا دوس ندارم ورژن جدیدشو😣 قبلا یادم می‌رفت بعضی چیزا رو اضافه کنم 12 شب به ...

زیره رو نصب کن 

امیداورم🤩 همچنین شمااا البته که اوضاع ورزش کردنم خوب نیست باید براش برنامه ریزی بیشتری کنم😥

تو میتونی خوشگل خانوم❤❤❤❤

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

[QUOTE=171565656]خببب سلام و صبحتون بخیرررر از دیروز بگم که تا عصر فست خوب بود بعد رفتم بیرون کار داشتم نمیدونم چرا 

خدا قوت قهرمان❤

کاش روز فست برنامه ریزی کنی از خونه بیرون نری

بالاخره پیش میاد ناامید نباش

منم مث شما تنبل شدم برا ورزش ولی امروز میخوام تردمیل برم رقیب جان زود باش عقب نمونی😉😅