2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983800 بازدید | 118822 پست
@آسنات99   سلام سرگروه جونم به دلیل خینی بودن من دیروز سایز نگرفتم خوب بشم سایز میگیرم که ...

سلام عزیزچقدررر اسم شما برای من آشناست.شما مائده جونی؟

من قبلا تو تاپیک بامداد جون بودم حدود دو سال پیش.منو یادت میاد؟

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
فاطمه جون میدونی چجوریم... شوهرم داره هی ممیگه خوبی دیگه سایزت خوب شده بسه و این حرفااا از طرفیم ...

ولش کن دیگه عزیزم شله زرد هضم شد رفت پیه کارش تو ول کن نیستی؟غلط کرد شله زرد ولش کن.خب شوهرت راضی نیست زیاد لاغر کنی تا۶۰نیا دوسه کیلو لاغرکن بسه😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@sepiiiiiideh    

سلام عزیزم 600کالری واسه ناهار اوکیه نمیدونم 1600تارو با چی پر کنم اخه

میگم 600تاشو با ناهار پر کنم

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2731
مرسی زهرا جون😘😘😘😘😘😘😘 زهراجون یک سوال🤔 با توجه به مریضی همسرم که مجاز نیست هر نوع غذایی روه ...

جونم گلم درست میگی همسرت بهتره که زیرنظرمتخصص رژیم بگیره انشاءالله که زودی خوب بشه عزیزم خیلی سخته اینجوری😔ولی اگرخواستی رژیم براش بگیری حتماً مطمئن شو،که غذایی که بتونه همسرت بخوره روبرات لیست میکنه یانه چون من قبلاً ااا یباررجیم گرفتم ازش لیست غذایی معمولی دادبهم که غذای یکماهموانتخاب کنم اون فقط اندازه ای که مجازبودم بخورموبرام نوشت منم دیدم خوب این کاروخودمم میتونم بکنم دیگه نرفتم😅

@مندا     سلام مهسا دیدم دالی کردی ناقلا چطوری؟

سلااااام بر سلطان قلبها آلاهیدا جونم😊

خوبم عشقم شما چطوری؟

عشقم دل درد و کمر درد شدید دارم دوروزه ولی هنوز پری نشدم دارم اذیت میشم😪

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام خوشگلا

خوش تیپها 

مانکنا😍😍😍

خگخ رو از ماه چندم شروع کردین؟

براون باید کالری شماری کنم

نمی تونم سرگروهمو تگ کنم😓

میخوام ده کیلو تا عید کم کنم وزن الانم ۶۶ هست وقد ۱۶۷تیرویید کم کاردارم وبه خاطر یک سری مشکلات باید ...

خیلی خوش آمدی گلم پس با کلی اراده امدی انشاءالله موفق باشی💪فدات عزیزم وظیفست😘

گزارش# ۹۹/۱۰/۱۰ کالری مجاز ۱۱۴۰ کالری مصرفی ۱۱۰۰ ورزش نیم ساعت آب ۸ لیوان @hamta788305 & ...

خب منم کالری مجاز ۱۰۲۴

مصرفی ۱۰۵۰

@hamta788305    

@گل_گندم    

@کچر    

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
میتونم یه اعتراف سخت بکنم؟     مرگباره......! خیلی عصبی شدم دو روز پشت هم کیک و شکلات زیا ...

عزیزم دخترشجاع من😌گلم نکن اینکارروشیرینی وشکلات بغیرازاضافه وزن چروک پوستی هم میاره ضرره همش خوب عصبی میشی سیب بخورمادر😋قهوه تلخ هم خوبه میل به شیرینی کم میکنه🌼دیگه کاری هست که شده ازاینجابه بعدتارسیدن به هدفت کیک وشیرینی وشکلات توخونه نگه ندارهوس هم کردی خودت دست به کارشورژیمیشودرست کن عزیزم😘

آفرین خوشگلم از الآن شروع کن کاری که بذاری از فردا شروع ‌کنی، هیچوقت شروع نمیکنی از همین الآن شرو ...

حتما😍

چی بزارم تو امضام؟

دیروز یساعت با دخترم رقصیدمو ورزش کردم

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
به لطف شما عزیزم 🥰🥰 آره پیاده روی میکنم ۲۵۰۰قدم طناب میزنم۲۰۰تاهرروز،باشه ۱۰۰تا طناب میزنم پیاده ...

عزیزم خوبرهمه این ورزشایی که گفتی هوازیه معلومه بیشترپایین تنه ات لاغرمیشه ده تا۲۰دقیقه هوازی کافیه(پیاده روی،طناب،پروانه،درجازدن،رقص)برای گرم شدن بدن، نیم ساعتم قدرتی باآپ ورزشی کارکن باآپ ورزشی اگرنداری توبازارتناسب اندام برای بانوان رودانلودکن🌼

حرکت باچوب ببینم سایت درست بودعکسشومیزارم برات قبلاً سمیه جون گذاشته بودوگفتن سایزکمرش روبااین حرکت کم کردن🌼💙💙💙 

2706