2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت درآنومالی

240 بازدید | 21 پست

سلام،بچه ها من هفته پیش سونو انومالی انجام دادم دکتر گفت همه چی خوبه ونی نی پسره،،ولی من ازاون روز تا الان همش استرس دارم نمیدونم چرا،همش میگم نکنه تشخیص درست نداده باشه،هم برا سلامت هم جنسیت،نمیدونم چرا انقد استرسی شدم فکر کنم عوارض بارداریه،کسی بوده تو انومالی براش تشخیص اشتباه داده باشن؟؟؟

نه دیگه صد در صد درسته 

آزمایش خونشم داده بودی یا نه؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آنومالی قطعیه عزیزم وقتی تمام مغز و قلب بچه رو چک میکنه امکان نداره آلت تناسلی که یه چیز بیرونی و و ...

ديروز يه خانمه اينجا ميگفت تو اونومالى ١٨ هفته و ٣ روز بهش گفتن دختره حالا هفته ٢٤ ميگن پسره😐😂

به خواهرم تو انومالى گفتن دختر بدنيا اومد پسر بود😯

2738
ديروز يه خانمه اينجا ميگفت تو اونومالى ١٨ هفته و ٣ روز بهش گفتن دختره حالا هفته ٢٤ ميگن پسره😐😂 به ...

اون سونو پس تف نمی ارزید

برای انومالی باید جای معتبری رفت

وقتی جنسیت ساده رو نتونست تشخیص بده پس کلا سونو سلامت جنین هم اصلا معتبر نیست

نه بابا انومالی دیگه درسته شمام مثل من شدی  توهُم زدی منم هی توهم میزدم که نکنه درست نباشه ...

اخ اخ دقیقا توهم زدم،به همسرم میگه یه سونو دیگه برم،میگه معتبرتر ازاونجا سراغ داری،اخه جای معتبر هم رفتم دکتر خوب ودقیق ،،نمیدونم این حس چیه افتاده بجونم،،دیشب خواب دیدم نی نی پسر داشتم،لباس دخترونه تنش کردم،بعد دخترشد با موهای بلند😐😐😐😐

اخ اخ دقیقا توهم زدم،به همسرم میگه یه سونو دیگه برم،میگه معتبرتر ازاونجا سراغ داری،اخه جای معتبر هم ...

منم عین این خواب رو دیدم

خواب دیدم بچم پسره و لباس دخترونه تنش کردم😑😑😑

اون سونو پس تف نمی ارزید برای انومالی باید جای معتبری رفت وقتی جنسیت ساده رو نتونست تشخیص بده پس ک ...

اره واسه خواهرم تشخيص نداده بود قلب بچش سوراخه و ورم مرى داره الان بچش ٩ سالشه از نوزادى هزارتا درد داره كه حتى يكيشم خوب نشده

2706