2733
2739
عنوان

استخدام کاردرمنزل ودورکاری

443 بازدید | 31 پست

💜سلام دوستان مدتیه من این شرکت روپیداکردم وکارموشروع کردم.تحقیق کردم هم شرکت معتبریه وهم نماداعتماد وموردتایید پلیس فتا عه!گفتم به شماعزیزانم بگم لینک سایت هاروگذاشتم جهت استعلام ونمونه واریزی ها که اینم میتونین پرینت بگیرین وبه بانک نشون بدین تامطمعن شین.ضرری نداره حداقلش اینه بجای اینکه ساعتهابه گوشی نگاه کنیم ووقتمونوهدربدیم اینجوری میتونیم بعدیمدت کسب درامدمیلیونی ازتوی خونه داشته باشیم💙اونم بدون جواب پس دادن به کسی یا زمان مشخص جای مشخصی همچیش دست خودمونه

استخدام نیروی کار فوری

شرکت تولیدی خدماتی دانش بنیان به منظور تکمیل کادر تبلیغات و فروش محصولات از سراسر ایران با حقوق و مزایای عااالی نیروی کار فعال(اقا و خانم بدون محدودیت سنی)می پذیرد

*کافیست یک دستگاه تلفن همراه اندروید+اشنایی مختصر با فضای مجازی داشته باشید

بدون نیاز ب اینترنت،مدرک تحصیلی و بدون محدودیت در زمان.شغلی راحت با درامد قابل قبول برای خانمها و آقایان، حتی خانم های خانه دار، دانشجویان و دانش آموزان، و حتی مناسب برای شغل دوم، ولی منبع درامد اول.

✔متصدی درج تبلیغ و پاسخگویی به مشتریان با حقوق ثابت یک میلیون

✔تایپیست فعال با حقوق حداقل یک میلیون و قابل افزایش تا یک میلیون و دویست هزار

✔ادمین کانال تلگرام و پشتیبانی کانال با حقوق ثابت ماهانه یک میلیون و پانصدهزار

✔مترجم زبان انگلیسی با حقوق ثابت ماهانه یک میلیون

✔بازاریاب اینترنتی و فروش محصولات با حقوق ثابت یک میلیون

✔جذب نیرو با درآمد روزی چهل هزار تا دویست هزار

دایرکتراینستاگرام وحقوق بدون سقف

تمامی شغلها در محل زندگی شما انجام میگیرد و پرداخت حقوق روزانه،هفتگی و ماهیانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استخدام نیروی کار فوری شرکت تولیدی خدماتی دانش بنیان به منظور تکمیل کادر تبلیغات و فروش محصولا ...

پول مبخوان واسه ثبت نام یا نه؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
من قرار بود برم تو این کار ولی نظر خیلیا رو که پرسیدم گفتن کارش به همین اسونی که گفته نیست خیلی سخته ...

من کار دایرکترشو انتخاب کردم اما همه شغلا اولش زمان بره چون بابد تلاش کنی جذب مخاطب کنی.ولی مثلا تایپش راحته متن اماده میدن مشاوره رایگان میدن وحقوقتونم که میگن

یامثلا متجرمی همینطور.. ادمین تلگرامم اگه واردباشی اتفاقا خیلی اسونه وحقوقشم خوبه.ضرری نداره اخه هروقت بخوای میای بیرون دیگه یاهرموقع زمان داشتی کارمیکنی

خودتون الان دقیقا چه کاری انجام میدید؟

من دایرکتر اینستاگرامشو فعلا انتخاب کردم بعدا تایپشو هم انجام میدم هم با موبایل میتونین تایپ کنین هم لپتاپی چیزی

2740

من خیلی وقت بود واقعادنبال کارتوخونه بودم چون بشدت بیزارم ازکارای بیرون ومخصوصا الان توکرونا

گشتم اینوپیداکردم ازتلگرام وبعددیدم خیلی معتبره خیالم راحت شدپلیس فتام توسایتش اسم شرکت ایناهست!واینکه خیلی مشاوره میدن وراهنمایی میکنن متن اماده میدن ویس میفرستن که راهنمایی کنن.کلامشاوره رایگان داره برای همه شغلاش..

خوبی کارای دورکاری ودرمنزل اینه که تاریخ انقضا نداره شما تاهروقت که بخواین میتونین انجام بدین نخواستین بیاین بیرون...لازم نیست جوابم پس بدی به کسی یا ساعت مشخص کارتوشروع کنی یاجای خاصی بری 

کلا یه گوشی موبایل میخواد یه تلگرام

چن ماهه کا انجام میدید؟  قبلا پولی ازتون نمی خوان؟

اولش برای فرم ثبت نام ۳۸تومن میدین بعد اولین حقوقوکه گرفتین بهتون پس میدن به اضافه حقوق

پول اینترنتی ک استفاده میکنین هم بعدفکرکنم اولین کارمیدن

من سه ماهه کارمیکنم 

2706