2737
2734
عنوان

خانوما بین دوراهی موندم

472 بازدید | 67 پست

خیلی دوس داشتم ی تولد عالی برا پسرم بگیرم ک همه دورهم باشیم ولی متاسفانه بخاطر شرایط خودم(باردارم و بشدت ویتامین بدنم پایینه ک دکتر گفت خیلی تو معرض خطری)

با خانواده همسرم تو‌ی ساختمونیم من هر مناسبتی مثل سالکرد ازدواج و تولداینا یواشکی کارامو‌میکردم بعد از کلی عکس اینا هرچی داشتیم میبردیم پایین

خلاصه بگذریم ‌‌‌

چن روزه همسرم میکه ی شب خانواده پدر تورو دعوت میکنیم شب یلدا ک‌تولد داداش من همشون میان اینجا ی تولد دیگه هم‌ میگیرم ک خانواده منم‌باشن دیگه با شب یلدا یکی بشه بره  

حالا من ب جورایی ب مامانم گفتم ک قراره دعوت کنیم و‌اینا مادرم‌و زنداداشم راضی نیستن میگن بخاطر خودت ول کن و‌پدرتم‌ناراحتی قلبی داره 

ازاینا گذشته خاهرشوهرم قراره از بوشهر بیاد پسرش و‌همسرشم خیلی توی پایگاشون کشتن من ترس ازاین دارم یکیشون داشته باشه بدن ب پدرم و تا ی عمر پشیمون‌باشم 

قراره امروز ب مادرم بگم ک میخام بخاطر پدرم و‌خودم‌کنسل کنم ک‌میدونم خیلی خوشحال میشن چون خیلی راضی ب دعوتم‌نبودن....

اماااااا. ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این‌بین ما رفتیم‌کیک سفارش دادیم برا شب اولی ک‌پدرم اینا قرار بود بیان بعد ب همسرم‌ک‌گفتن‌کنسل کنیم گفت کیک‌بزارین برا شب یلدا ک‌همه هستن 

من گفتم بخاطر چی‌کنسل کردم‌بخاطر کرونا حاالا تو‌میگی برا شب یلدا..‌حالا این‌بین‌بی احترامی ب خانواده من‌میشه و‌من‌اینو‌اصلا دوس ندارم😔😔😔😔😢😢😢خانواده من چن نفر بیشتر نیستن‌اما خانواده همسرم ماشالله ی ایل جدا هستن منم لج کردم‌کفتم‌شب یلدا پایین‌نمیام چون‌همشونم هر دیقه بیرونن شاید یکی ناقل باشه بده ب من تا ی عمر پسرم بدبخت میشه 

یکی‌کمک کنه نه دوس دارم خانواده طوریشون بشه ن دوس دارم بی احترامی بشه 

هرچیم‌بگیم‌کرونا حالیشون نیس حااالااااا مادرشوهرم و‌پدرشوهرمم هر دو بیماری پس زمینه ای دارن  

2738
یکی‌کمک کنه نه دوس دارم خانواده طوریشون بشه ن دوس دارم بی احترامی بشه  هرچیم‌بگیم‌کرونا حالیشو ...

هیجا نرین دیگ 

بمونین خونتون 

ماشالله بچه و و اینا هم دارین خودتون یه خانواده هستین 

بشینین تو خنوتون دور هم کیک ببرین فداتشم💋😗❤🖖

🖤 اکانت مورد نظر تعطیل شده 🖤
ناموصا دورهمیو کنسل کن هووووف فدااااتشمممم😬😬😬😬😬😗💋❤🖖

خیلی دوس دارم همسرم میگه اگ‌دست من بود اصلا نمیذاشتم کسی بیاد پایین ولی حالیشون نیس ک 

چون این خاهرشوهرمم قراره بیاد دیگه همشون میان من این بین چیکارکنم گفتم من یابالا میمونم‌یا ماسک سه لایه میزنم‌میام

آره برو کیکم کنسل کن یه اتفاقی بیفته پشیمونی فایده نداره

دعوتی خانواده من کنسل شد 

میمونه شب یلدا  ک‌همشون اینجان‌بخدا عقل توسرشون نیس😔😔😢من گفتم داداشم‌میره سرکار ناقل باشه بده ب یکی ازما بعد تا ی عمر پشیمون هستم و‌تا ی عمر بهم سرکوفت میزنن پس بهتر از خودشون بگیره

2706