2733
2734

یه خانومه تو خونشون اموزش جواهر دوری گذاشته بود که شاگردش ام فقط من بودم قرار بود ۱۰جلسه کلاس بزاریم و من اشتباه کردم کل هزینه ی کلاس رو اولین بار دادم و الان حامله شده هم کیفیت کلاس پایین اومده هم ۳هفتع فاصله انداخت که من حال ندارم الان میگم۴جلسه اومدم پولشو بردار بقیه اشو بهم پس بده نمیده 😢میگه باید بیای کلاس درصورتی که باهاش دعوا کردم و اصلا از کیفیت کلاسش راضی نبودم بنظرتون چی کار کنم ؟😭

برو سخت نگیر سوالی داری جواب میده خونسرد باش

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
برو سخت نگیر سوالی داری جواب میده خونسرد باش

نه اصلا کلاساش بدرد نمیخوره فقط پولمو هدر دادم همش خودشو لوس میکنه به خاطر حاملگی اش یا اونکی بچه اشو نگه میداره وسط کلاس میره اونو میخوابونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم بهش بگو که پولتو پس بگیری بهش بگو خودتونم میدونید کیفیت کلاساتون اومده پایین مجبورم نکنید برم به بقیه ام بگم شاگرداتون کم بشه اما آخرش اگه باز پولتو پس نداد تا آخر کلاسات برو هرچی ام نفهمیدی سوال کن پولشو دادی   

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
2731
نه اصلا کلاساش بدرد نمیخوره فقط پولمو هدر دادم همش خودشو لوس میکنه به خاطر حاملگی اش یا اونکی بچه اش ...

پس بیخیال شو نرو عذاب وجدان بگیره پس بده

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
بازم بهش بگو که پولتو پس بگیری بهش بگو خودتونم میدونید کیفیت کلاساتون اومده پایین مجبورم نکنید برم ب ...

نه دعوا کردم باهاش الان فقط بگین حق من هست این پولو بگیرم ؟؟؟چون ۴جلسه رفتم و الان ۳هفته ست کلاس نزاشته میگه حال ندارم بهش میگم حلالت نمیکنم میگه این پول حقمه میگم خب حقت پول ۴جلسه ست بقیه اشو‌پس بده میگه نمیدم خب بیا کلاس ولی خودش میدونه دیگه نمیرم 

نه دعوا کردم باهاش الان فقط بگین حق من هست این پولو بگیرم ؟؟؟چون ۴جلسه رفتم و الان ۳هفته ست کلاس نزا ...

آره صد در صد حق با توئه عجب آدمایی پیدا میشن حلال و حروم سرشون نمیشه

خدایا طوری دستمو بگیر که کسی منو دست کم نگیره   
2738
اگه نداد بسپار به خدا بهشم بگو سپردم به عدالت خدا اگه به حلال و حرام اعتقاد داشته باشه

میگه چون تو‌نمیخوای بیای من کلاس برگزار میکنم  پول نمیدم میخوای بیا کلاس خودشم میدونه دیگه نمیرم واسه همین میگه چون دعوا کردیم