2733
2734
عنوان

جاری خوبه یا خواهر شوهر؟؟

558 بازدید | 29 پست

سلام خانما خوبید

میگم جاری خوبه یا خارشور

من یه جاری دارم ک فعلا نامزدع با برادرشوورم

خودم عروس اول خونواده هسم یه خاهر شوور دارم ک از داداشاش کوچیکه 

یه برادشورم دارم ک نامزده

من با خاهرشوورم خیلی صمیم عین خاهر ینی حد ندارع

اما اونروز با جاریم داشتم بگو بخند میکردم ک این ناراحت شد رفته پیش مادرشورم گفته اینا منو فراموش کردن فلان 

خلاصه سرتونو درد نیارم ب نظرتون با جاری صمیمی باشیم یا خاهرشوور؟؟

اینم بگم وقتی جاریم با خاهرشوورم فقط حرف میزنه زیاد با من نع

من کاری ندارم ولی رفتار اونروز خاهر شوورم خیلی عجیبه 

به نظرتون من اشتب کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ کدام👌

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2738

بزا ی چی بگم بهت با جفتشونم مث ی دوست رفتار کن.مثلا تو جمع نشستید جفتشونم مخاطب قرار بده حرف زدنی ولی زیادم وراج نباش همه زندگیتو ب زبون بیاری  ببین اگ جاریت از زندگیش بهت میگ توام یکمشو بگو ولی مشکلاتتو ن ب خواهرشوهر ن ب جاری نگو

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....

بستگی ب رفتار ها داره 

ی حد و مرز نزاری مشکل ساز میشع 

هیچ وقت خواهرشوهر، مثل خواهر نیس، همه چیو نگو 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706