2737
2734
کاش خدا منم میدید😔😔

عزیزم دیدی که دید🤲🏻😍و بچه ات هم به دنیا اومده چن وقت پیش بسلامتی😙منم الان دقیقا تو شرایط قبل تو هستم و تنها امیدم ب بالاسریه و بس🤲🏻برام دعا کن خواهرم ❤️البته فک کنم اینقد سرت شلوغ هست که نی نی سایت دیگه نمیای

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دیدی که دید🤲🏻😍و بچه ات هم به دنیا اومده چن وقت پیش بسلامتی😙منم الان دقیقا تو شرایط قبل تو ...

عریزم بله همون ماه باردار بودم و خبر نداشتم. امیدوارم خدا به زودی همین جور شما رو هم سورپرایز کنه. من چهارسال انتظار کشیدم ولی هرماه امید داشتم و آخرش هم طبیعی باردار شدم. 

2731
عریزم بله همون ماه باردار بودم و خبر نداشتم. امیدوارم خدا به زودی همین جور شما رو هم سورپرایز کنه. م ...

ممنون گلم منم چهارسال منتظرم و همش امیدم به اینه که تست مثبت ببینم😓انشاالله گلم.اون ماهی ک باردار شدی بیخیال بودی؟ آخه تاپیکات خوندم همش حرف دل من بود😔منم جاریم به تازگی بارداره براش آرزوی خوشبختی دارم خدا کنه من از این جمع دست خالی نباشم😢راستی اسم بچتون چی گذاشتید؟ 

ممنون گلم منم چهارسال منتظرم و همش امیدم به اینه که تست مثبت ببینم😓انشاالله گلم.اون ماهی ک باردار ش ...

آره بیخیال بودم چون توی اون ماه فقط دوبار اقدام داشتم. و اصلا باورم نمی شد. حتی نمیخواستم تست بزنم به اصرار دوستام زدم وقتی مثبت شد بازم باور نمی کردم . درست مث یه تیکه سنگ شده بودم. گفتم میدونم اشتباه شد میرم آزمایش میدم معلوم میشه نیستم. حتی به شوهرم هیچی نگفتم . وقتی جواب آزمایشم مثبت بود از آزمایشگاه تا خونه پیاده اومدم اصلا باورم نمی شد بخدا شیبه دیوونه ها شده بودم. ولی خدا خواست و شد... اگه ناراحت نمی شی اسم بچمو نگم میترسم شناخته بشم . شرمنده 

آره بیخیال بودم چون توی اون ماه فقط دوبار اقدام داشتم. و اصلا باورم نمی شد. حتی نمیخواستم تست بزنم ب ...

آها.بسلامتی عزیزم بیخیالی دوای درد بارداری هست خیلی خوشحال شدم که نتیجه گرفتی و من واقعا از باردار شدنت انگیزه گرفتم از اینکه گله و شکایت از خدا نکنم و راضی باشم به رضاش😊برام دعا کن خواهرم ❤️

2738